چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

لیپوماتیک

روش لیپوماتیک جدید ترینراهنمای تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا مفرق باور نکردنی در مقایسه بابقیه روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.

لیپوماتیک

روش لیپوساکشن به مفهوم خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است. سالها است که اینآموزش انجام می شود ابتدا با دستگاههای قدیمی نیاز به بستری بیهوشی عمومی بود و اندازه چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود ، همچنین ً بیمار تحت بیهوشی عمومی تهدید ات آن قرار می گرفت و اقطعا ل آمبولی نیز بیشتر بود بیمار حدود سایز کم می شد. با ابداع روشهای نوین بتدریج پزشکان رو به روشهای کم تهدید تر سریعتر آوردند.

درروش اولتراسونیک ، چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته پس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌اینروش هم به علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست سوختگی بافتهای عمقی شود .

درروش لیپولیزر مصرف از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن است یعنی بعد از تزریق مایع تامی سنت چربیها به یاری لیزر شکسته می شوند و پس به صورت چربی مایع شده خارج می شود، اینراهنمای اما در دست پزشکان محتاط ماهر مساله خاصى بدنبال نداشت ولى در مسائل ى بدلیل بى احتیاطى پزشک یا استفاده از دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا ، سوختگى پوست یا فیبروز و سفت شدن منطقه اى زیر پوست دیده میشد ناصافی سطح پوست در اکثر مسائل دیده می شود..

به همین دلیل محققان همواره در جهت اصلاح این مسائل بفکر ابداع تولید دستبعضی بودند که علاوه بر آسان تر بودن ،بیتهدید تر کم عارضه تر باشند اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی بدون نیاز به بیهوشی بوده واندازه بسیاری از چربی تنها در جلسه تخلیه می شود که همراه با کمترین ورم و کبودی، درد بدون تهدید ایجاد آمبولی است.

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى و نه اشعه یا گرما تخریب شده و توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در می آید و پس این چربی به آرامی بدون درد و خونریزی توسط دستگاه از بدن خارج می شود.

Lipomatic مساله ایمنی را که در نحوه سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است سیستم امنیتی فعال آن حفاظت از بافتهای حساس بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در اینراهنمای هدف اکثرا ٌ کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، اندازه فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

این نحوه نه فقط باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن لیفت پوست نیزیاری می نماید .به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک با وجود تخلیه چربی شلی پوست کاهش می یابد ، نکته مهم جذاب این است که كم شدن سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد باعث رفع سلولیت نیز می شود .

ب عدم مصرف از لیزر عدم ایجاد گرما در بافت چربى امکان فیظهور در بافت زیر پوست بسیار کم است و به این علت گزینش دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تهم اکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .

همين طور این نحوه براى افرادى که قبلا ساکشن و یا لیپولیزر شده اند واز نتایج آن راضی نیستند و بافت چربى سفت فیظهور شده است مناسب تر ازبقیه روشهاى قبلى است.

این دستگاه که توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده است در ۵۰ کشور جهان استفاده می شود، سیستم ی قابل اعتماد است که با روشی بی تهدید تاثیر گذار و دقیق، این امکان را می دهد که نسبت به تخلیه چربی به طور کاملا یکنواخت طبیعی از مناطقی مانند شکم ، پهلو پشت ، باسن ، ران ، ساق و حتی اندازه اندک از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب بالای سینه ، بزرگی سینه آقایان ، اطراف زانو برداشت و اندامی قشنگ متناسب را در جلسه بدست آورد به همین اینروش به پیکرتراشی هم مشهور است.

درآموزش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر بین ۳ تا ۷ روز است دوره مصرف از گن نیز حدود دو هفته است .

نکته قابل توجه آنکه ب عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر پارت ی از بدن مانند باسن ، سینه صورت (گونه لب و خطوط وچروکهای پوستی ) پشت دست و … تزریق کرد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک