دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

محتوا دادن به وب سایت فروشگاهی

می خواهیم نکات با اهمیت در محتوا دادن به یک وب وبسایت فروشگاه آنلاین را با مرور کنیم.


فروشگاه ساز

باید بگویم محتوا از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و می تواند فروش شما را متحول نماید .بسياري از وب وبسایت ها سعی می کنند با داشتن وسائل های چند رسانه ای بتوانند محتوای را هر چه خوب به کاربر منتقل نماید .

امروزه محتوا از طریق تصویر ، متن ویدیو صدا و…. انتقال می یابد .

شما باید از این وسائل ها به بهترین نحو استفاده بکنید تا بتوانید این بخش بسیار با اهمیت از راه اندازی وادامه حیات وب سایت را به خوب ی پشت سر بگذارید .

فرض بکنید شما تمام مراحل را طی کرده اید مشغول تبلیغات هستید . تبلیغات هزینه بر است و هر کاربری که رویْ به وب وبسایت شما می آورد یک سرمایه بسیار فوق العاده است که شما باید از او حفاظت بکنید . تا مبادا نرخ تبلیغات شما از بین برود . همچنین هرگز از وسائل های جادویی محتوا غافل نشوید .

در اینجا من فقط به گفتن نکات با اهمیت برای داشتن محتوا و سود بردن از این محتوا اشااره می کنم .

ساختار وب سایت شما

اول از همه وب سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربر پسند باشد یعنی کاربر به بهتر ی بفهمد الان در کجای وب وبسایت شما قرار دارد و چه چیز هایی در قبل و بعد صفحه جاری است . چنانچه این امکان که باید از طریق طراحان فروشگاه ساز شما حاصل شود، به خوب ی پیاده سازی نشده باشد محتوای شما هر چقدر هم که خوب باشد کاربر وبسایت شما را ترک خواد کرد .یعنی وب سایت شما یک وب وب سایت قابل فهم باشد و کاربر به بهتر ی موقعیت نسبت به وبسایت را درک نماید .

وبتواند هدف خود را در وبسایت شما پیدا نماید از آن مصرف نماید .

معرفی محصول

معرفی محصولات باید دارای خصوصیات خاصی باشد به عنوان مثال جدولی برای معرفی خصوصیات ی محصول قرار بدهید حاوی : وزن، جنس تهیه کشور گارانتی، رنگ ، و …. تمام خصوصیات ی که یک مشتری برای خرید از راه دور به آنها نیاز دارد . تمام خصوصیات محصول باید کاملا به روز باشد به عنوان مثال : موجودی عدم موجودی و همين طور قیمت چنانچه همواره به روز نباشد شما مشتریان خود را از دست خواهید داد .

تنظیم شیوه گفتار

هرچه بیشتر به معرفی خصوصیات محصول به صورت صادقانه بپردازید خوبتر است تا این که از کلمه هایی شبیه : بهترین رویایی ، خارق العاده مصرف بکنید . همچنین گفتار صادقانه باعث کسب اعتماد مشتری می شود . اگر محصولتان دارای ويژگی بدی است . شما ابتدا با بیان محاسن پس با بیان کردن معایب اعتماد مشتری را جلب بکنید .

مصرف هرچه بیشتر از عکس های واقعی . منظور از عکس های واقعی، عکسهایی است که خودتان از محصول گرفته اید و نه این که در اینترنت جستجو کرده باشید عکسهایی از ان محصول به دست اورده باشید . چون در اکثر مسائل این گونه عکس های فرق های جزیی با کالای شما دارند این نارضایتی مشتری را در بر خواهد داشت.

همچنین سعی بکنید محصول را همانظور که در واقع یت هست به مشتری نشان دهید . به عنوان مثال ی شما یک عکس از کالای می گیرید اگر این تصویر از نزدیک تهیه شود، مشتری وب وبسایت شما اندازه ان را بزرگتر از آنچه که هست درک خواهید کرد. پس خوب است با نوشتن اندازه در عکس یا قرار دان کالا در کنار جسم که تمام اندازه آن را می دانند . اندازه واقعی را به ذهن کاربر انقال دهید. کبریت نمونه جسمی است که تمام اندازه آن را می دانند!

استفاده از ابزراهای محتوایی – ( رسانه )

هرگز وسائل هایی شبیه : شبکه های اجتماعی ، خبرنامه آر اس اس – را فراموش نکنید. این وسائل ها باعث می شوند کاربران شما از مطالب و اطلاعیه های نو شما با شوند
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک