دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

راههای سریع پولدار شدن

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛بسیاری از مردم پول ثروت را رفیق دارند در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت پس اندازی خوب داشته باشند ولی چند درصد از آنها بە این خواسته می رسند و خوب می شوند؟ پولدار شدن آنچنان کار سخت و نشدنی نیست، تنها کمی صبر و حوصله دانش پول جمع کردن می خواهد.


درآمد

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن خوب است بە سخت ترینروش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە جهان آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە جهان می گذارید دیگر دغدغه این مورد را ندارید اصلا تلاش ی هم برائ آن نخواهید کرد.

– بسیار زیاد ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی … می روند.

۱- شغلی با حقوق بهتر

این قدم منطقی ترین نحوه برائ پولدار شدن است ولی کمی زمان خواهد برد ولی با وجود تمام اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر بهتر است.

۲- پیشنهاد ی خوب برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین سری ی کە در آن تعرفه خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. بایستی تمام تلاش خود را بکنید کە این کار را درست و بە موقع انجام دهید. با استخدامی یک حسابدار بهتر ، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید و در مناسب آن را پرداخت بکنید .

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز بکنید

به محض اینکه حقوق خود را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز منتقل کرده بە آن دست نزنید. شما می بایست حساب پس انداز و خرج های روزمره خود را از هم جدا بکنید ، چون هر پولی کە در دسترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا میزان امکان حساب پس اندازتان را دور از دسدلهره و ترس نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی بکنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با کمک آن در راه های مختلف سرمایه گذاری بکنید بە مبلغ آن بیفزایید. ازروش های مختلف برائ اضافه کردن بە پول راکد استفاده بکنید .

۵- ۱۰ سال طاقـت کنید!

اگر بتوانید تمام قدم های بالا را با خوب یت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت بهتر ی را برائ خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند ولی آسانترین راه ها برائ کسب ثروت هستند .

۶- نقشه بریزید

وقتی حقوق ماهیانه تان را گرفتید آن را بە چند سری تقسیم بکنید . اول مواد خوراکی را کە در ماه بایستی مصرف بکنید تهیه بکنید . اما در میزان اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی و …) میزان ی از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری و … در همان ابتدا پول قبض های آب برق و گاز و تلفن را پرداخت بکنید و بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم بکنید همان میزان تعیین شده برائ هر روز را در دسدلهره و ترس قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار شام برنامه ریزی بکنید . تا جایی کە می توانید بیشتر از میزان تعیین شده خرج نکنید. سعی بکنید با اتوبوس رفت آمد بکنید یا اگر با تافردی رفت و آمد می بکنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل یک قلک بریزید. در انتها سال تا میزان نسبتا بسياري مساله تان را حل می نماید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک