چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

تبدیل کارخانه ایرانی به شرکت خارجی

تبدیل شرکـت ایرانی به شرکـت خارجی (ثبت شرکت در خارج از ایران)


ثبت شرکت

در پی درخواست های خیلی زیاد شرکـت های داخل ایران بر آن شدیم تا بسته ای ایجاد کنیم تا اشویِژگزینشه حقوقی حقوقی داخل ایران و کشورهای اطراف ایران بتوانند شعبه یا نمایندگی خود را در قالب یک شخصیت مستقل در خارج از ایران داشته باشند.

با مصرف از بسته توصیه ی امکانات زیر را خواهید داشت.

تاسیس شرکت در خارج از ایران عینا مانند شرکـت داخل ایران (نام و موضوع).
اختصاص دامنه اینترنتی، هاست و ایمیل اختصاصی در کشور مورد نظر که آن شرکـت به ثبت رسیده است.
امکان تخصیص تلفن اختصاصی بدون تعرفه جابجایی (دریافت و ارسال ارتباط با شماره مورد نظر تخصیص یافته)
امکان مصرف از آدرس محل شرکـت جهت دریافت مرسولات، نامه ها دیگر موارد (اسال مرسولات و نامه ها کمتر از ۲۴ ساعت کاری در تهران و امکان ارسال آن به شهرستانها).
امکان استفاده از آدرس محل شرکـت جهت وریفای کردن حضوری اینترنتی.
امکان استفاده از آی پی اختصاصی اینترنتی محل مجموعه جهت انجام پرداخت های آنلاین، وریفای کردن و دیگر موارد مورد نیاز بصورت ریموت دسکتاپ و یا شبکه خصوصی قابل استفاده با اینترنت ایران بدون محدودیت.
امکان پاسخگویی تلفن ایمیل به زبان های (انگلیسی، روسی، ارمنی، فارسی و عربی)
امکان همموسیقی ی برگزاری جلسه های کاری، تخصیص مترجم وکیل کارشناس امور ایرانی و خارجی. این نوع سرویس امکان ارائه همموزیک ی های رفت و آمد مهمانان از ایران خارج از ایران به کشور مورد نظر امکانپذیر است.
امکان برگزاری کلاس های روش ی یکروزه در محل کمپانی (همآهنگ ی، ترانمسافرت ، هتل، آسری مان، ۰ تا ۱۰۰ کلیه خدمات امکانپذیر است )
امکان اخذ اقامت م و دائم جهت اعضای شرکـت ثبت شده در هر زمان مورد نیاز امکانپذیر است.
امکان افتتاح حساب بانکی شرکت با واحدهای یورو، دلار، روبل و درام امکانپذیر است. این حساب اینترنت بانک امکان انتقال مبالغ به دیگر حساب ها در کشور های دیگر را دارد.
امکان انجام تشریفات گمرکی با معین ات شرکت بوسیله ترخیص کار با تجربه امکانپذیر است .
در صورتی که در آینده نیاز به دفتر اختصاصی، استخدامی کارمند راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ مجموعه در این کشور را داشته باشید ما می توانید در کوتاهترین ممکن و کمترین نرخ کلیه فرایندهای کاری را انجام دهیم. ما می توانیم سیستم یکپارچه ویپ (تلفن بین المللی بدون تعرفه )، دوربین های مداربسته، اینترنت پرسرعت بدون محدودیت و کلیه امکانات مورد نیاز یک شرکـت را جهت تان فراهم سازیم.
فرایند تبدیل مجموعه ایرانی به خارجی (ثبت شرکت خارج از ایران) دریافت خدمات

اسکن پاسپورت اعضاء شرکـت
اعلام موضوع کار مجموعه
معرفی اعضای شرکت + میزان سهام هر (امکان ثبت کمپانی با ۱ نفر هم امکانپذیر است. در این صورت مدیرعلت مالک ۱۰۰ درصد کمپانی و سهام است)
معرفی حداقل ۳ نام جهت نام شرکـت
معرفی معین ات ارتباط آدرس، تلفن، ایمیل اعضاء مجموعه در ایران
توضیح ات تکمیلی در خصوص ثبت شرکـت خارج از ایران

چنانچه فقط نیاز دارید تا ارتباط های ورودی روی خط کمپانی خود داشته باشید می توانید از شماره مرکزی ما مصرف بکنید و شماره داخلی اختصاصی به شما تخصیص داده می شود. برای مثال +۳۷۴-۶۰-۴۱۵۱۵ داخلی ۱۲۴
اگر نیاز دارید شماره اختصاصی داشته باشید و هم ارتباط های ورودی و خروجی با آن خط در ایران بگیرید، می بایست مبلغی به عنوان مبلغ دپوزیت به شرکت تحویل دهید و هر ماه صورتحساب بصورت تلفن های رایج جهت شما صادر خواهد شد. تعرفه نصب و راه اندازی این سیـستم کمی بیشتر خواهد بود.

ثبت شرکت در ایران – ثبت شرکـت در تهران

موارد موارد بسياري همواره پیش روی افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار را دارند. به پیچیده و زیاد بودن فرایند ثبت شرکت ، راهنمای دقیق از فرایند ثبت شرکت ، مدارک ضروری ، نرخ ها دیگر قوانین جهت افرادی که قصد دارند ثبت شرکـت کنند خیلی مفید و ضروری است . همين طور اتمام ثبت مجموعه انتها فرایند نیست بلکه اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکـت خیلی خیلی مهم تر بوده و ما تلاش کرده ایم بصورت بسیار زیاد آسان از آخرین قوانین و مقررات امور ثبت کمپانی ها موکلی محترم را آگاه سازیم.

جهت سهولت شما هموطنان عزیز قصد بر آن شد که تمام مراحل مورد نیاز برای ثبت مجموعه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بدون نیاز به وکیل خودتان كار برای ثبت شرکـت نمائید.

شرکت مسئولیت محدود چیست

شرکـت با مسئولیت محدود کمپانی ی است که بین دو یا چند نفر جهت امور تجارتی تشکیل شده هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه در شرکت مسئول قروض تعهدات کمپانی است(م۹۴ ق ت) در اسم شرکـت بایستی جمله (با مسئولیت محدود) قید شود و همين طور اسم مجموعه نمی بایست متضمن نام هیچ از شرکاء باشد و الا شریکی که اسم او در اسم کمپانی قید شده و در مقابل اشویِژگزینشه ثالث حکم شریک ضامن را در شرکـت تضامنی خواهد داشت(م۹۵ ق ت ).

مراحل ثبت کمپانی با مسولیت محدود

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه کارت ملی مساوی اصل شده حداقل دونفر اعضا
گواهی عدم سوقبلی ه برای کلیه اعضاء (از پلیس +۱۰)
اطلاعات جهت تنظیم مدارک مجموعه از قبیل مساله کار ،آدرس و کدپستی میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهم الشرکه بین اعضا سمت اعضا و حق امضاداران شرکت .
بعد از کسب اطلاعات ضروری اسناد تنظیم می شود (اساسنامه ،تقاضانامه ،شرکـت نامه،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت شرکت ها :

ابتدا به وب سایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به قسمت سامانه پذیرش تاسیس ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات خود را به طور کامل وارد نمائید در این خصوص میتوانید به از فیلـم روش ی مصرف بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی وکیل پرونده وارد می شود.
اسامی در خواستی ( پنج نام گزینش ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی انتخاب شود (از سه قسمت تشکیل شده کمتر نباشد ).
سرمایه شرکـت را با گزینش مورد “سرمایه نقدی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء شرکـت را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای و سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره مدیرعلت ، عضو هیات مدیره .
سمت افراد و حق امضاداران معین می شود.
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” گزینش می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه ، مجموعه نامه تقاضانامه شرکت .
و بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(تذکر :در صورت گزینش مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).
ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد تحلیل قرار گرفته یکی از اسامی گزینش می گردد .در صورت رد نام باید با موکل ارتباط گرفته جهت ارائه اسامی كار نمایند.
بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا بوسیله اعضاء کمپانی است .دو ورژن کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را می بایست اعضا شرکت با امضا تایید نمایند.
تکمیل مدارک جهت ارسال از طریق پست :

دو ورژن از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده افراد
گواهی عدم سو قبلی ه افراد
یک برگه از تایید نام برگه ارجاع اینترنتی
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده بوسیله کارشناس ارسال پستی انجام می شود.بعد از ارسال پستی شماره مرسوله می بایست از طریق سامانه وارد پرونده شود.
بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش آگهی ،یک ورژن از پیش اطلاعیه و رسید پذیرش اینترنتی توسط وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت مجموعه ها ، اصل آگهی اسناد تایید شده را درخواست می کنند.
در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید باید در حین درخواست شماره پیگیری و تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت اگهی ثبت اسناد تایید شده شرکت توسط وکیل ،كار برای واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وبسایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی شرکـت طی ۵ الی ۷ روز کاری است .مدارک ثبت کمپانی با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

مجموعه سهامی ویِژگزینشه چیست

بر طبق ماده یک لایحه اصلاح ی قانون تجارت ، مجموعه سهامی مجموعه ی که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است . لذا مسئولیت دارندگان سهام تنها محدود به سهام آنهاست . سهام جزء حقوق مالی محسوب می شود در حکم مال منقول است و هم به صورت قهری و هم به صورت قراردادی قابلیت نقل انتقال دارد (مواد ۲۴، ۳۹و ۴۱ ل.ا.ق.ت) . لذا تشریفات نقل انتقال سهام از موارد خیلی مهم مربوط به شرکـت ها تلقی می گردد.ازلحاظ نوع مالکیت سهام به دو دسته سهام بانام وسهام بی نام تقسیم می شود . انتقال سهام با نام باید در دفتر ثبت سهام شرکت به ثبت برسد.

وجوه افتراق اشتراک بین کمپانی های سهامی خاص و بامسئولیت محدود

۱ـ در مجموعه با مسئولیت محدود تعداد شرکاء حداقل ۲ نفر و در کمپانی سهامی ویِژگزینشه تعداد سهامداران حداقل ۳ نفر می باشند .

۲ـ حداقل سرمایه برای ثبت مجموعه با مسئولیت محدود سهامی ویِژگزینشه یک میلیون ریال است .

۳ـ درکمپانی سهامی ویِژگزینشه حداقل ۳۵% سرمایه باید نقدا دریکی از شعب بانکها تودیع و گواهی مربوطه ارائه و ۶۵% درتعهد سهامداران باشد . در شرکـت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه تحویل مدیر علت شرکـت شده مدیر علت اقراربه دریافت نماید و ارائه گواهی بانکی دال بر انجام این امر ضرورت ندارد.

۴ـ انتخاب بازرس اصلی و علی البدل درمجموعه سهامی ویِژگزینشه اجباری ولی در شرکـت با مسئولیت محدود اختیاری است .

۵ـ مدت مدیریت در شرکـت سهامی ویِژگزینشه حداکثر دو سال است که قابل تمدید است و در شرکـت با مسئولیت محدود مدیران کمپانی برای مدت نامحدود انتخاب می شوند و همچنین مخیر خواهند بود که مدتی برای مدیران در اساسنامه کمپانی مقرر دارند .

۶ـ گزینش روزنامه کثیر الانتشار درشرکـت سهامی ویِژگزینشه برای درج اطلاعیه های دعوت شرکت درسهامی ویِژگزینشه الزامی و در شرکـت با مسئولیت محدود اختیاری است .

۷ـ شرایط احراز حدنصاب درمکامل عمومی درمجموعه سهامی ویِژگزینشه سهل تر ودر شرکت در مسئولیت محدود با تذکر به نوع مجموعه مساله تر است .

۸ـ مکامل عمومی درشرکت سهامی ویِژگزینشه بوسیله هیئت رئیسه ای مرکب از یک نفر رئیس دو نفر ناظر و یک نفر منشی که از بین سهامداران انتخاب می شوند اداره می گردد .در شرکت با مسئولیت محدود مکامل عمومی شرکت توسط هیئت نظاردرصورتی خواهند بود.که تعداد شرکا ء آن از ۱۲نفر بیشتر باشد .

۹ـ در کمپانی سهامی خاص و بامسئولیت محدود مجموعه در افزایش سرمایه اختیاری است.

۱۰ـ سرمایه در مجموعه با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شود شرکاء تنها تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض تعهدات هستند .

۱۱ـ مدیران در شرکـت سهامی ویِژگزینشه الزاما باید سهامدار بوده یا تعداد سهام وثیقه مقرر در اساسنامه را تهیه وبه صندوق شرکـت بسپارند . مدیران در کمپانی با مسئولیت محدود بصورت موظف یا غیر موظف که از بین شرکاء یا از خارج انتخاب می شوند انجام وظیفه خواهند نمود .

۱۲ـ تقسیم سود در شرکت سهامی ویِژگزینشه به نسبت تعداد سهام در شرکـت با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه شرکاء تقسیم خواهد شد در مجموعه با مسئولیت محدود می توانند در اساسنامه ترتیب دیگری برای تقسیم سود مقرر دارند .

۱۳ـ حق رای در کمپانی سهامی ویِژگزینشه به تعداد سهام در کمپانی با مسئولیت محدود به نسبت سرمایه خواهد بود .

۱۴ـ تقویم سهم الشرکه غیر نقدی در کمپانی با مسئولیت محدود بوسیله شرکاء صورت می گیرد شرکاء دراین خصوص دارای مسئولیت می باشند . تقویم آورده غیر نقدی در شرکت سهامی ویِژگزینشه با متخصصین رسمی دادگستری خواهد بود .

مراحل ثبت مجموعه سهامی خاص

تکمیل مدارک

کپی شناسنامه و کارت ملی مساوی اصل شده حداقل ۳ نفر اعضا و ۲ نفر بازرس
گواهی عدم سوقبلی ه برای کلیه اعضاء بازرسین (از پلیس +۱۰)
اطلاعات جهت تنظیم مدارک شرکت از قبیل موضوع کار ،آدرس و کدپستی ، میزان سرمایه ،نسبت تقسیم سهام بین اعضا سمت اعضا و حق امضاداران شرکت .
گواهی افتتاح حساب بانکی ۳۵% درصدی بنام مجموعه در شرف تاسیس با امضا حق امضاداران.
پس ازکسب اطلاعات لازم و شماره حساب جاری اسناد تنظیم می شود (اساسنامه،اظهارنامه ،صورتجلسه )
فرآیند ثبت از طریق سامانه ثبت مجموعه ها :

ابتدا به وب سایت sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید.
در سمت چپ صفحه به قسمت سامانه پذیرش تاسیس ثبت تغییرات مراجعه نمائید.
اطلاعات خود را به طور کامل وارد نمائید و در این خصوص میتوانید به از فیلم دیدنی روش ی استفاده بکنید .
مراحل ثبت نام

کلیه اطلاعات متقاضی وکیل پرونده وارد کرده و نوع کمپانی ” سهامی ویِژگزینشه ” گزینش می کنیم.
اسامی در خواستی ( پنج نام گزینش ی ) به ترتیب اولویت وارد می شود اسامی با از سه کلمه با ریشه فارسی انتخاب شود (از سه قسمت تشکیل شده کمتر نباشد ).
سرمایه شرکت را با انتخاب مورد “با نام عادی ” وارد می کنیم (سرمایه اولیه حداقل ۰۰۰ /۰۰۰ /۱ ريال است ).
اعضاء مجموعه وبازرسین را به ترتیب با اطلاعات دقیق شناسنامه ای و سهام مورد نظر وارد می کنیم .رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره مدیرعلت ، عضو هیات مدیره .
سمت افراد حق امضاداران معین می شود( رئیس هیات مدیره ،نائب رئیس هیات مدیره مدیرعلت ، عضو هیات مدیره و بازرس اصلی و بازرس علی البدل).
نوع روزنامه رسمی به درخواست موکل “ابرار ” یا ” جمهوری اسلامی ” انتخاب می شود.
کپی کردن اطلاعات مدارک تنظیم شده در خواستی از طریق سامانه وارد می شود به ترتیب ،صورتجلسه ،اساسنامه ، اظهارنامه مجموعه .
بعد از بازدید مجدد از اطلاعات وارد شده گزینه” پذیرش نهایی ” را گزینش کرده برگه رسید پذیرش اینترنتی را دریافت می کنیم.(توجه :در صورت گزینش مورد “پذیرش نهایی” هیچ تغییرات قابل اعمال در پرونده ناست ).ظرف دو الی سه روز کاری نام ها مورد نقد قرار گرفته و یکی از اسامی انتخاب می گردد .در صورت رد نام باید با موکل ارتباط گرفته برای ارائه اسامی جدید اقدام نمایند..بعد از تایید یکی از اسامی مدارک آماده امضا بوسیله اعضاء بازرسین مجموعه است .دو ورژن کپی از مدارک تایید شده از طریق سامانه ثبت را می بایست اعضاو بازرسین و سهامداران کمپانی با امضا تایید نمایند.

تکمیل مدارک جهت ارسال از طریق پست :

دو نسخه از مدارک امضا شده توسط کلیه اعضاء و بازرسین (اظهارنامه اساسنامه ،صورتجلسه )
کپی مدارک شناسایی مساوی اصل شده کلیه سهامداران بازرسین
گواهی عدم سو قبلی ه کلیه سهامداران بازرسین
اصل گواهی افتتاح حساب بانکی بنام مجموعه
یک برگه از تایید نام و برگه ارجاع اینترنتی
اقرارنامه به تعداد کلیه اعضا بازرسین یک نسخه
کلیه مدارک داخل پوشه پستی کامل پانچ شده بوسیله کارشناس ارسال پستی انجام می شود.
بعد از ارسال پستی شماره مرسوله می بایست از طریق سامانه وارد پرونده شود.

بعد از ۱۰ روز کاری از طریق سامانه با شماره رهگیری نتیجه را پیگیری می کنیم در صورت صدور پیش آگهی ،یک ورژن از پیش اگهی و رسید پذیرش اینترنتی توسط وکیل پرونده ومراجعه به اداره ثبت کمپانی ها اصل اطلاعیه و اسناد تایید شده را درخواست می کنند .در صورت ظهور هر نوع نقص یا درخواست مجددی بعد از تایید نام ،مد نظر داشته باشید می بایست در حین درخواست شماره پیگیری و تاریخ تایید نام قبلی را با نام تایید شده را وارد بکنید تا تغییرات با تایید نام سابق انجام پذیرد.(مدت زمان انجام هر نوع رفع نقص ۱۰ الی ۱۲ روز کاری ).

بعد از دریافت آگهی ثبت اسناد تایید شده شرکت بوسیله وکیل ،اقدام جهت واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق وب سایت (اینترنتی)و دریافت روزنامه رسمی مجموعه طی ۵ الی ۷ روز کاری است و مدارک ثبت مجموعه با مسولیت محدود با روزنامه رسمی آماده تحویل به موکل است .

چند نکته ضروری حقوقی قبل از ثبت شرکت

در گروه وکلای یاسا، کلیه امور حقوقی ثبت مجموعه ها توسط وکیل کارشناس امور ثبتی انجام می شود
فرایند ثبت شرکت کاملا معین است ، قبل از ثبت شرکـت از همه مراحل آن بدانید .
نرخ ثبت کمپانی را در ابتدای قرارداد خود با موسسه مربوطه بصورت قطعی معین بکنید ، موارد زیاد ی پیش آمده است که هزینه ها وسط و یا انتهای کار به ۵ تا ۱۰ مساوی تعرفه اولیه اعلامی پشت تلفن منجر شده است. هر خدمتی تعرفه خود را دارد و اعلام تعرفه های پایینتر نشانه کیفیت آن مجموعه ناست .
شرکـت را توسط وکیل ثبت بکنید ، وکیل کلیه فرایند ثبت کمپانی ها را بصورت قانونی انجام می دهد، ممکن است شرکت شما توسط غیر وکلا ثبت شود اما اقطعا ل اینکه بعدا دچار موارد جدی شوید وجود دارد. (بیشتر بدانید )
تبلیغات زیاد اعلام سابقه چندین ساله موسسه نشانه کیفیت کار ناست . گواهی های حسن انجام کار موسسه مربوطه را طلب بکنید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک