شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

حواشی شهرزاد سریال شهرزاد

جمشید هاشم پور، پیشکسوت سینما ترانه علیدوستی، بازیگران داستانی نمایش خانگی «شهرزاد»، برای اولین بار است که در داستانی گیم کرده اند.


دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم

شهاب حسینی بعد از سریـال تلویزیونی «مدار صفر درجه»، پریناز ایزدیار بعد از سریـال تلویزیونی «زمانه»، مهدی سلطانی بعد از مجموعه «در مسیر زاینده رود»، علی نصیریان بعد از مجموعه تلویزیونی «میوه ممنوعه» و فیلم جذاب تلویزیون ی «پستچی سه بار در نمی زند»، مصطفی زمانی بعد از فیلم زیبا سینمای ی «کیفر» و محمود پاک نیت بعد از داستانی های تلویزیونی «شب دهم» و «روشن تر از خاموشی» با حسن فتحی در سریـال نمایش خانگی «شهرزاد» همکاری مجدد داشته اند.

ابوالفضل پورعرب بعد از چند سال دوری از بازیگری و مواجهه با بیماری سخت، در سریـال «شهرزاد» گیم کرده است.

داستانی «شهرزاد»، ابتدا «روزی روزگاری عاشق» نام داشت.

به گفته محمد هادی رضوی، پیش نویس فاز دوم مجموعه «شهرزاد» آماده شده است اگر امکانش فراهم باشد از آذرماه امسال، پیش تولید «شهرزاد ۲» را شروع می کنند.

سریـال «شهرزاد» در لوکیشن های تاریخی شهر تهران، خانه فرهنگ دکتر معین ، زندان قصر، کلوب ارامنه شهرک TV ی غزالی فیلم جذاب برداری شده است.

محسن چاوشی برای داستانی «شهرزاد» سه قطعه موزیک با تنظیم بهروز صفاریان خوانده است.

شهرک تلویزیون ی غزالی که بعد از داستانی «هزاردستان» تهم اکنون مرمت نشده بود، بار دیگر بوسیله تیم هنری سریـال «شهرزاد» مرمت شد.

همه های بازیگران داستانی «شهرزاد» دوخته و طراحی شده است.

علی نصیریان در رابطه با علت اصلی خود در مجموعه «شهرزاد» در گفتگو با خبرنگار فرهنگ وهنر برنا، گفت:

“خوشبختانه نگارش یا نوشتن فیلم زیبا نامه های آثار فتحی به قدری دقیق درست گنجانده روایت می شود که به راحتی هر بازیگری را برای همکاری با این فیلم زیبا ساز راغب می نماید ، ولی موارد دیگری در بابا من در این اثر وجود داشت.”

حسنن فتحی دررابطه با نگارش فیلم زیبا نامه «شهرزاد» گفت:

“حدود دو سال وهله تحقیق نگارش فیلم جذاب نامه طول کشید و نغمه ثمینی در این ایام همراه همیار ما بود. سرانجام ۶، ۷ ماه پیش توانستیم کار را شروع کنیم.”

مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» اولین داستانی تاریخی است که در چارچوب بخش خصوصی تولید شده است.

ترانه علیدوستی در مورد بازی اش در نقش «شهرزاد» گفت:

“شهرزاد نقشی است که هر بازیگری آرزو دارد بازی‌اش نماید . این نقش فراز و فرود بسياري دارد، پیچیده است و آن شخصیت زنی نیست که ما خیلی می‌بینیم.”

امیرحسین فتحی، پسر حسن فتحی در سریـال «شهرزاد» ساخته ی پدرش بازی می نماید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک