چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

رپورتاژ آگهی چیست ؟

آگهی رایگان

اطلاعیه رپورتاژ یکی از شیوه های تبلیغاتی است که جهت معرفی محصول یا خدمات ارائه شده از طرف آگهی دهنده انجام می شود.خوشبختانه با بیشتر شدن بهتر ی که در فضای وب به وجود امده است،میل به درج آگهی های این چنینی در قالب رپورتاژ در حال گسترش است.

از آنجا که معرفی و تبلیغات هر وب سایت زمینه را جهت جلب فرد ان خوانندگان آن بالا می برد، لذا نگارش رپورتاژ خوب نشر آن در وب وبسایت هایی با بازدیدکننده بالا می تواند به بیان شدن هرچه بیشتر سایت شما یاری کند

در صورتی که شما خواننده این مطلب هم علاقه به معرفی محصول یا خدمات ارائه شده از طرف را داشته باشید به یکی از وب سایت های پربازدید جهت درج اگهی خود مراجعه خواهید کرد.اکثرا ٌ برای نمایش آگهی های رپورتاژی علاوه بر تعرفه نمایش رپورتاژ تعرفه جداگانه ای جهت رپورتاژنویسی در نظر گرفته می شود و این یکی از دلایل گران بودن این نوع اگهی ها محسوب می شود.

رپورتاژ اگهی چیست ؟

چنانچه دستی در تجارت الکترونیک دارید با بخش رپورتاژ آگهی که عموما در مطبوعات شناخته شده جهت جذب مشتری انتشار می‌شود آشنا هستید.

رپورتاژ اگهی در واقع همان (Advertorial) است و مطالبی که در این بخش قرار می‌گیرند علی‌ر اینکه ظاهری شبیه بهبقیه مقالات و مطالب دارند ولی در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ جهت شرکت ها و کمپانی های تجاری تهیه شده‌اند.

در محیط اینترنتی در برخی وب‌سایت‌های خبری و مجلات اینترنتی نیز از چنین شیوه‌ای جهت تبلیغات مصرف می‌شود.

گزارش‌ها و خبرهای تبلیغی گاهي مجموعه ‌ها سازمان‌ها در قالب « گزارش » و « خبر » در بعضی وب‌سایت‌ها منتشر می‌شود.

این مطالب بایستی از طرف وب‌ وب سایت نمایش‏‌دهنده از طریق عناوین یا علامت‌های ویِژگزینشه از مطالبی که توسط تحریریه تهیه می‌شوند جدا شده تا به ‌اعتماد مخاطبان لطمه‌ای وارد نشود.

اینشیوه (رپورتاژ اگهی ) یکروش نوین و فوق العاده تاثیر گذار جهت فروش کالاها و خدمات اینترنتی است

اگر صاحب یک سایت خدماتی یا فروشگاه اینترنتی هستید قطعا اینشیوه را تست کنید

تبلیغات اینترنتی بهروش رپورتاژ آگهی

در صورتی که بخواهید امکانات یا محصولات جالب را (اعم از انواع کالا رستوران ، مراکز تفریحی و… ) در سایت های خبری یا مجله اینترنتی معرفی نمایید ، میتوانید بهترین بهره را از این نوع تبلیغات (رپورتاژ آگهی ) ببرید.

در این حالت آلبوم از عکس جالب محصولات و یا خدمات شما با عسکهای با کیفیت منتشر خواهد شد این آلبوم در ظاهر هیچ فرق ی با آلبوم های عادی سایت ندارند و تنها از نظر تبلیغاتی روی متن توضیح ات آلبوم کار شده و آدرس تلفن و آدرس سایت لینک آن نیز در متن شرح ات خواهد آمد (متن رو خودتون میتونید به ما اعلام بکنید )

این رپورتاژ اگهی با یک بار نرخ برای همواره انتشار خواهد شد و با توجه به رتبه بالای سایت در موتور جستجوی گـوگل ،مشتریان براحتی میتوانند شما را پیدا کنند .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک