شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

گزینش بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیون

طراحی دکوراسیون

گزینش بهترین سبک میز غذاخوری جهت دکوراسیون از مهمترین نکاتی است که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید به آن توجه شود. مهم ترین و اصلی ترین عنصری که فضای غذاخوری را تعریف می نماید و آن را زیبا یا زشت جلوه می دهد، ست غذاخوری است. بدون شک خودتان به خوب ی از تنوع بی نهایت میز و صندلی های ناهارخوری آگاه هستید، انواع طراحی ها جنس ها در فروشگاه ها بازارهای مبل عرضه می شوند که گزینش را سخت می کنند. امروز می خواهیم با ما به شما کمک کنیم تا برای میز ناهارخوری شکل، اندازه، جنس سبک مناسب خودتان و دکوراسیون منزل تان را پیدا بکنید . پس اگر می خواهید بدانید کدام میز ناهارخوری برای دکوراسیون منزل شما مناسب است؟ دکوراسیون اتاق غذاخوری باید سبک بخصوص خود را داشته باشد بدنبال آن میز و صندلی مناسب با آن سبک، جهت اتاق غذاخوری گزینش شود. جهت مثال دکوراسیون چیدمان اتاق غذاخوری با سبک سنتی خیلی باشکوه قشنگ است.

این امر اکثرا ٌ خرید عناصر مبلمان بزرگ تر، پرتکلف اما کامل تر را می طلبد. به همین دلیل اگر جای کافی با مقیاس بزرگ تر دارید در وهله اول به یک اتاق غذاخوری با سبک سنتی فکر بکنید .

اما سبک مدرن در دکوارسیون اتاق غذاخوری باید سادگی ظرافت را در داشته باشد در نتیجه مبلمانی که برای محل غذاخوری تهیه می بکنید بایستی از طراحی شیک آسان با خطوط صاف و ظریف برخوردار باشند. ابتدا به سراغ میز های مستطیلی شکل می رویم. میزهای مستطیلی شکل رایج ترین نوع میزهای غذاخوری هستند که سبکی سنتی دارند ولی می توان نمونه های مدرن آنها را که طرحی آسان دارند به وفور در بازار یافت. یک میز مستطیلی ۶ نفره به صورت استاندارد عرضی مساوی با ۱۷۰ سانتی متر خواهد داشت که برای فضاهای کوچک خیلی ایده ال بنظر می رسد.

یک میز فلزی مینیمال مانند این نمونه حسی صنعتی در فضا ایجاد می نماید و چوب های اطرافش تضادی قشنگ برقرار کرده است. پاک کردن آن نیز آسان است. یک میز چوبی آسان نیز با این فضا متناسب است.

اکثر فضاهای غذاخوری طوری طراحی شده اند که میز مستطیلی برای نشستن شش تا هشت نفر را در خود جای می دهند. اگر فضای غذاخوری شما این گونه است، با گزینش چنین میزی می توانید به راحتی با صندلی ها، نورپردازی و متریال ها بازی کنید.

چنانچه میز مستطیل شکل انتخاب شما است، خوبتر است میز گسترش پذیری گزینش بکنید که در حالت معمول چهار تا شش نفر را جای می دهد و در حالت گسترش یافته این تعداد به هشت تا ده نفر می رسد.

نوع گسترش پذیری میز می تواند مانند این نمونه یا به صورت پنل های توکار باشد. این نوع میزها با انعطاف پذیری بالا از ارزش خیلی ی برخوردار هستند .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک