دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

شوهرتان را برای شب عید خوش تیپ کنید

لباس شب

روش خرید لبـاس شب عید ویژه آقایان

فقط خرید لباس ‌های متنوع نیست که می‌تواند به جذابیت همسر شما یاری کند،‌بلکه گاه رعایت نکات کوچک می‌تواند،‌تاثیر بسياري در ظاهر افراد بگذارد. هر قدر نیز که خوش‌تیپ باشید، ممکن است نکاتی را در مورد اصول ست کردن و خریدن ندانید. با خواندن این مطلب هرچه بیشتر درباره مد داشتن ظاهری آراسته بدانید به جهان ی مردان خوش‌پوش وارد شوید اثر روی اطرافیان داشته باشید.

در این مطلب ۲۰ مورد از نكات مربوط به داشتن ظاهری آراسته را می‌خوانید كه دوای درد آقایان است. از پوشیدن تی‌شرت‌هایی با لوگوهای بزرگ گرفته تا كفش‌های واكس نخورده، همه تمام نكاتی هستند كه ظاهر شما را خراب می‌كنند.

سایز خودتان را بدانید

بهتریـن پیشرفتی كه می‌توانید جهت ظاهرتان ایجاد کنـید داشتن یك گزینش هوشمندانه با دقت است، گزینش لباس ‌هایی كه كاملا اندازه‌تان هستند . بیشتر آقایان، به‌خصوص آقا پسرها، ‌هایی می‌پوشند كه برای شان گشاد یا حتی زیاد گشاد هستند ! مطمئن شوید كه لباس ‌تان درست هم سایز خود شماست. نه زیاد تنگ نه خیلی گشاد. لباس ‌های خیلی گشاد یا بسیار زیاد تنگ تبدیل به یك بیماری مسری شده‌اند! دقت بکنید !

خودتان باشید

نوجوان هستید می‌خواهید بسیار زیاد خوش تیپ به‌نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید اما در ظاهرتان اغراق نکنـید . زیاد از پسرهای نوجوان رفیق دارند مثل آدم ‌های مشهور به‌نظر بیایند. آن‌ها سعی می‌كنند ظاهرشان را شبیه آدم ‌های ویِژگزینشه بكنند. بزرگ‌ترها! به آن‌ها یاد بدهید‌، جهت مفرق بودن نیازی نیست كه خودشان را عجیب و غریب درست بكنند. چنانچه قرار است خیلی تغییر بكنند نهایتا از ۳رنگ مفرق در پوشش شان استفاده كنند و نه بیشتر. نكته دیگر راجع به ساعت‌ آن‌هاست. مصرف از ساعت‌های خیلی بزرگ كه این روزها باب شده بالطبع بسیار زیاد جلب توجه می‌كنند بیشتر از این كه توجه دیگران را به آن‌ها جلب بكند باعث تعجب‌شان خواهد شد.

هـر روز خوش‌ تیپ تر از دیروز

پوشش معمولی روزمره بسیار زیاد با اهمیت زیاد است. بعضی‌ها فكر می‌كنند چون اسم روزمره به این ‌ها داده می‌شود نبایستی توجه زیاد ی به آن‌ها كرد. دقیقا برعكس است. روزمره یعنی یك بخش بسیار زیاد خیلی مهم از زندگی. پس برای گزینش لباس ‌های‌تان بگذارید. برای ایجاد یك تغییر بهتر از تی‌شرت‌های رنگی استفاده کنـید . چنانچه نوجوان شما اهل برند به قول خودشان مارك بازی است، یادتان باشد برندهایی را به او معرفی نمایید كه تنوع رنگی در آن‌ها وجود دارد. اما خوب است طوری رفتار نمایید كه در ذهن آن‌ها رنگی و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحیت پیدا كند.

دقیق ست بکنید

لبـاس ‌هایی كه بالا تنه را می‌پوشانند می بایست با ‌هایی كه پایین بدن را می‌پوشانند همموسیقی ی داشته باشند. جالب نیست یك پسر سوئی‌شرت گشاد اسپرت را با یك شلوار پارچه‌ای همموزیک كند یا یك بالا تنه كاملا رسمی را با یك شلوار جین همراه كند. چنانچه قرار است لبـاس اسپرت بپوشید سعی کنـید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. چنانچه هم قرار است‌، یك ظاهر رسمی را گزینش نمایید ، از پیراهن كت‌تان گرفته تا شلوار بایستی كاملا رساست .

به کفش‌ها تذکر بکنید

جهت كفش‌های‌تان بهتر خرج کنـید و خوب بگذارید. كفش‌ها بخش ناطق تیپ شما می باشند !بله، آن‌ها به راحتی با بیننده حرف می‌زنند و اکثرا اولین بخش ظاهر شما هستند كه به‌خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌كنند. پس سعی کنـید كفش‌های‌تان همیشه تمیـز باشند از پاکی برق بزنند.آن‌ها را به موقع واكس بزنید. حتی اگر بهتریـن لباس ‌ها را پوشیده باشید و تمام ‌های‌تان تمیـز اتو كشیده باشند، یك كفش كثیف می‌تواند به راحتی آب میل کردن تمام این‌ها را از بین ببرد. حیف است كه برای یك واكس ۵ ‌دقیقه‌ای كل ظاهرتان را زیر سوال ببرید‌، پس حواس‌تان حسابی به كفش‌ها جمع باشد.

فقط خرید نروید

هیچ تنها به خرید نروید زیرا به حرف برخي از فروشنده‌ها نمی‌شود اعتماد كرد. بیشتر آن‌ها بسیار زیاد كاری ندارند كه این به شما می‌آید یا نه. آن‌ها به فكر فروش سود خودشان هستند ، شما هم به فكر سود خودتان باشید. یكی از دوست ها خوش‌پوش مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ كسی كه مطمئن هستید با مصرف از نظراتش می‌توانید خوش‌پوش باشید.

موقعیت سنج باشید

یك پله عقب‌تر باشید : همـواره درنظر داشته باشید كه كجا مهمان هستید و میزبان‌تان چه كسی است. چنانچه همیشه حوا‌س‌تان به موقعیت باشد، می‌توانید بهتریـن لباس ‌ها را برای پوشیدن در آن موقعیت گزینش کنـید . حواستان باشد چنانچه نمی‌دانید قرار است با چه جور آدم ‌هایی مواجه شوید، خوبتر است كمی رسمی‌تر باشید، برای مثال از یك كت آسان روی لباس ‌تان مصرف نمایید و در نهایت یك نكته را به یاد داشته باشید كه ابه احتمال زیاد لا می‌تواند نجات‌تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق‌تان یك پله عقب‌تر باشد. جهت مثال اگر جهت مصاحبه كاری می‌روید بهتر از رئیس‌تان لبـاس نپوشید! از ما گفتن بود!

ریزه کاری ها را در نظر بگیرید

هیچ‌زمان قدرت جزئیات را دست‌كم نگیرید. همموزیک ی كل ظاهرتان به كنار، جزئیات به همان اندازه با اهمیت زیاد هستند . جزئیات می‌توانند نشان‌دهنده ویژگی‌های ویِژگزینشه شخصیت ی شما باشند. جذاب است كه این موارد جزئی اکثرا تنوع بالایی دارند. یك دستمال گردن زیبا یا یك دكمه سر دست زیبا می‌تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض كند خوش‌سلیقگی شما را به تمام نشان بدهد. حواستان باشد جزئیات از اولین موارد ی هستند كه در ظاهرتان مورد‌توجه قرار می‌گیرند، پس اولین كسی باشید كه به آنها خوب تذکر می‌كند. امروزه می‌توانید دستمال گردن‌های شیک متنوعی را در مغازه‌های لوکس پیدا بکنید تغییری مهم در ظاهرتان به وجود بیاورید اما چنانچه کمی زمان بگذارید سری به مغازه‌ها ی معمولی بزنید می‌توانید دستمال گردن‌های ز یبا را با قیمت متنوع پیدا بکنید .

تی‌شرت تبلیغاتی نپوشید

ی یك تی‌شرت با یك لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یك بیلبورد تبلیغاتی متحرك به‌نظر می‌رسید! دور این جور تی‌شرت‌ها را خط بكشید. در عوض به‌دنبال تی‌شرت‌های كلاسیك با یقه‌های هفت بروید‌ یا تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبا ی هنری. این روزها لبـاس ‌هایی با خطوط فارسی گزینه‌های زیبا و با اصالتی هستند كه می‌توانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند.

گول حراجی را نخورید

به حراج‌های انتها فصل اعتماد نکنـید . بسیار زیاد از افراد وقتی می‌بینند فروشبعضی حراج گذاشته بدون این كه واقعا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می‌شوند یك دفعه می‌بینی با چند كیسه لبـاس بیرون می‌آیند. این اتفاق درمورد حراج برندها هم اتفاق می‌افتد. آقایان! چیزی را صرفا به این كه مارك‌دار است و ارزان شده، نخرید. هر لبـاس می بایست همموزیک با سلیقه شخصیت شما انتخاب شود ؛ کمد را اجناسی که به کارتان نمی‌آیند پر نکنید هوشمندانه خرید بکنید . لبـاس ‌هایی را بخرید كه دوست‌شان دارید می‌دانید كه آن‌ها را می‌پوشید، نه این كه نرسیده به خانه پشیمانی سراغ‌تان بیاید. درنظر داشتن این نكته شما را از خرج كردن یك عالم نرخ غیر‌ضروری نجات می‌دهد. باور نمایید !

برند باز نباشید

برند بازها موقع خرید یك سوال آسان را مرتب از خودشان بپرسند: « اگر مارك این برند روی این لبـاس نبود، آن را می‌خریدم؟ » واقعیت این است كه بسیار زیاد ‌ها فقط به‌ خاطر مارك یك لبـاس سراغش می‌روند. شكی نیست كه بسیار زیاد از برندها جنس‌های با كیفیت و مرغوبی دارند اما بسیار زیاد ‌های‌شان صرفا اسم و رسمی به زده‌اند. دنبال مارك‌ها نباشید. به‌دنبال پارچه‌های مرغوب باشید كه به حفظ سلامت ‌‌تان هم یاری می‌كنند. ببینید واقعا مدل و طراحی آن را رفیق دارید. اگر جواب شما بد است همان لحظه فروشگاه را ترك کنـید .

از دوست ها صادق نظر بخواهید

دنبال واكنش‌های واقعی باشید، خیلی ‌ها نظر واقعی‌شان را راجع‌به ظاهرتان نمی‌گویند. خیلی ‌ها مخفی‌اش می‌كنند، بعضی‌ها هم جهت خوشایندی شما از تیپی كه ممكن است به‌نظرشان مزخرف بیاید، تعریف می‌كنند. دنبال آدم ‌هایی باشید كه با شما صادق می باشند یا این كه بسیار زیاد رك از آن‌ها خواهش نمایید نظر واقعی‌شان را به شما بگویند. اما جنبه‌خودتان را نیز بالا ببرید، نه این كه دوست‌تان نظرش را بگوید و بعد دوستی‌تان به بخورد!

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی كه پسندیده‌اید بگوید. ممكن است قبل از كوتاه كردن موهای‌تان بفهمید این مد نه تنها به شما نمی‌آید بلكه چهره‌تان را زشت می‌كند. پس به‌دنبال نظرات واقعی باشید، فرقی نمی‌كند از چه كسی. یك تلنگر از یك دوست، یكی از اعضای فامیل یا یكی از همكاران می‌تواند شما را از تهدید بدپوشی نجات بدهد.

به موقع بازبینی بکنید

برای اصلاح مناسب صورت‌تان بگذارید. مرتب بودن می بایست در چهره شما نیز معین باشد، در غیر این صورت تمام تلاش ‌های‌تان برای داشتن یك‌ ظاهر ایده‌آل، ظرف چند ثانیه از دست می‌رود. همـواره به ریش‌تان نظم بدهید و آن را به بهتر ی مرتب کنـید .

سلفی باز شوید

از خودتان عكس بگیرید. اگر نمی‌توانید ‌های مختلف‌تان را با نیز تصور كرده ظاهر مناسب‌تان را پیدا کنـید ، هیچ ایرادی ندارد اگر آن‌ها را بپوشید، از خودتان عكس بگیرید و بعد عكس‌ها را با مقایسه کنـید . دیدن این عكس‌ها می‌تواند کمک بزرگی جهت پیدا كردن غلط ات‌تان بكند. اصلا فرض کنـید دوربین‌های دیجیتالی فقط برای این كار ساخـته شده‌اند؛ برای اصلاح غلط ات شما قبل از این‌كه كار از كار قدیم باشد.

گیر ندهید

در نهایت باید بگویم نگـران نباشید! حتی چنانچه درباره پوشش‌تان غلط بنمایید زمین هم‌چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید، به فروشگاه‌های بهتر سر بزنید، با آدم ‌های خوش تیپ رابطه برقرار كرده و به ظاهرشان توجه کنـید اما دقت نمایید ، ببینید آیا مدل مویی كه آن را روی سر فلان آقا رفیق دارید به شما هم همان‌قدر می‌آید؟ بستن شال‌گردن كه فلان دوست‌تان را خیلی خوش تیپ كرده جهت گردن شما مناسب است یا این كه گردن كوتاهی دارید نمی بایست از شال گردن استفاده نمایید . تمام چیز را با هم در نظر بگیرید مطمئن باشید هر چقدر به خوش‌پوشی‌تان ارزش بدهید به‌خودتان ارزش داده‌اید.

این نكات را برای داشتن ظاهری آراسته رعایت نمایید

موهای همـواره كوتاه

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می‌گذارند. سعی نمایید همـواره موهای‌تان را كوتاه مرتب نگه دارید؛ موهای كوتاه به چهره شما نظم انضباط می‌دهد. به‌خصوص سعی کنـید همیشه موهای پشت گردن‌تان را ویرایش کنـید چون تصویر ناخوشایندی را جهت بیننده ایجاد می كنند.جهت گرفتن زمان آرایشگاه هیچ‌زمان تنبلی ننمایید . این كه هر چند یك‌بار به آرایشگاه بروید سریع بیشتر شدن موهای‌تان بستگی دارد اندازه موهای‌تان هر چقدر كه هست قبل از این كه قیافه‌تان را نامرتب كند كوتاهش کنـید .

شلوارهای مناسب بخرید

شلوارهای پارچه‌ای گزینه‌های مناسبی برای تیپ‌های مردانه می باشند ‌ ولی حوا‌س‌تان به قد شلوار باشد. چنانچه قد این شلوارها زیاد بلند باشد یا چند سانتی متری بالای كفش قرار بگیرد یكی از بدترین ظاهرهای ممكن را برای ‌تان ایجاد خواهد كرد. این نكته درباره شلوارهای جین هم صدق می‌كند. شلواری كه پشتش ریش ریش شده، آن هم از بس كه بلند است روی زمین كشیده می‌شود اصلا زیبا نیست.

شال‌گردن رسمی

جهت موقعیت‌های رسمی شال و دستمال‌گردن‌های آراسته گزینه‌هایی هستند كه ظاهر شما را به همین دلیل به آن رو می‌كنند به‌ شرطی كه گردن شما بلند و كشیده باشد. برای آدم ‌هایی كه غبغب دارند گردن‌شان كوتاه است مصرف از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود چون گردن‌شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، كوتاه نشان می‌دهد.

برای ظاهرتان زمان بگذارید

برای ظاهرتان وقت و پول بیشتری را صرف نمایید . لباس ‌های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس ‌های‌تان نشان‌دهنده شخصیت و نحوه فكرتان هستند . پس هیچ عیبی ندارد چنانچه جهت ‌شان پول بهتر ی خرج کنـید و وقت زیاد ی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چك نمایید .

ببینید كدام لباس ‌ها را با بپوشید بهتر است. همان‌قدر كه به تحصیلات، ارتباطات و شغل‌تان ارزش می‌دهید، به پوشش‌تان هم ارزش بدهید. پوشش بد می‌تواند موقعیت‌های بسياري را از شما بگیرد. بر عكس، یك ظاهر آراسته زیبا می‌تواند موقعیت‌های بسياري را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ‌ قدرت پوشاك را دست‌كم نگیرید.

عطر بزنید

هیچ‌چیزی به اندازه یك ادكلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یك مرد را كامل كند. عطرها جهت شخصیت ‌های مختلف تهیه و تولید می‌شوند. یك عطر می‌تواند تداعی‌كننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌كننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت ‌تان به سراغ عطرها بروید. برای عطرهای‌تان خوب خرج کنـید . گاهي از عطرها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند.

عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید كه امتحان‌شان را پس داده‌اند. قبل از سر زدن به عطر فروشی خرید آن،‌عطر بوی مورد علاقه را انتخاب بکنید . با استشمام بوهای مختلف درعطرفروشی در نهایت دچار سردرگمی می‌شوید و نمی‌توانید خرید بهتر ی داشته باشید.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک