چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

لابیاپلاستی با تزریق چربی

This is a sample sentence with spinner syntax.امار عمل زیبا یی و بهبود ی تنگ کردن واژن چند سالی است در کشور ما مانند دیگر جراحی های زیبا یی بیشتر شده. اگر چه تبلیغاتی که جهت این نوع عمل انجام می دهند که باعث بیشتر شدن لذت جنسی می شود اما با توجه به تحقيق و تحقیقی که روی ۱۰۰ زن بعد از این عمل ها در بیمارستان های دولتی مشهد صورت گرفت ۱۸ درصد حتی از كم شدن لذت جنسی دادند.

جراحی زیبایی واژن در زنان
جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili

گشادی واژن واژینوپلاستی لابیاپلاستی عمل زیبا یی واژن قشنگ سازی ناحیه تولید مثل زنان وزایمان زناشویی جراحی زیبا یی واژن تنگی واژن و عدم دخول تنگی واژن زایمان طبیعی تنگی واژن درد تنگی واژن زنان تنگی واژن زن تنگی واژن بعد از سزارین تنگی واژن بعد از زایمان تنگی واژن با گیاهان دارویی تنگی واژن با آب انار تنگی واژن جراحی زیبا یی واژن از نگاه دانش کده زنان زایمان آمریکا
دانش کده های معتبر زنان زایمان آمریکا عمل تنگ کردن واژن را تایید می کنند؟
واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چیست و چه تاثیری دارد
به نقل از مردمان: واژینوپلاستی عمل جراحی است که برای سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام میگیرد. گاهي جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را نیز بالا میبرد، ادعایی که دانشگاه امریکایی زنان زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.

با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن میتوانند کشیده شوند، اما جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی نماید زیرا میل، تحریک ارضای جنسی خیلی پیچیده مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل حس ی، معنوی و بین فردی است. علاوه بـر این، حساسیت جنسی به طور اتوماتیک منجر به لذت نمی شود ، بلکه به درد منجر می شود .
لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اعضا تولید مثل انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده میتواند آنها را کوچکتر کرده یا تقارن بین آنها را ویرایش نماید .
جراحی ترمیمی درمقابل جراحی پلاستیک

جهت تصمیم گیری در مورد اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، بسیار زیاد مهم است که فرق بین جراحیهای ترمیمی پلاستیک را بدانید .
جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک قشنگ یی آناتومی طبیعی را بازبینی میبخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را برای ویرایش وضعیت تنفس فرد مرمت کرده یا برای ویرایش ظاهر شکل آن را تغییر دهد.
این تمایز مهمی است زیرا دانشکده امریکایی زنان و زایمان، جراحیها نتایج را جهت رفع موارد عملکردی مثل بی اختکمک ادرار بررسی میکنند. اما این دانش کده در مورد جراحی زیبا یی واژن بخاطر خطرات فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می نماید .
بعنوان مثال بعضی عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی برای ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا یک دختر بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه عمل جنسی داشته باشد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک