شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

آموزش php

پی اچ پی

پی اچ پی: پیش پرداز ابرمتن یک زبان برنامه نویسی تعبیه شده به اچ است ، آن را به تابعی. این نرم افزار صفحات وب که می توانید تغییر دهید به عنوان مثال شما را. آنها صفحات وب پویا. مثلا, “می گویند که آنها می توانند چیزهای مختلف ی بسته به اینکه چگونه فرد با مصرف از صفحه وب.”

ویژگی ها ی استفاده از پی اچ پی

پی اچ پی به خوب ی شناخته شده زبان برنامه نویسی برای گسترش صفحات وب را با خصوصیات ی پویا است. در حالی که متنی می تواند روی سطح پخش کردن جالب صفحه و ممکن است حال حاضر فرم به کاربر ان اطلاعاتی را وارد بکنید , اچ در واقع نمی تواند هیچ چیز را با متا داده هایی که فرد وارد شده در فرم.
وب سرور مثل پی اچ پی گسترش زبان فراهم می نماید راه را برای رسیدگی ارسال فرم درخواست فرد دیگر با دسترس ی به پایگاه داده, ارسال ایمیل , تولید تصاویر در پرواز انجامبقیه اقدامات. پی اچ پی در حال حاضر محبوب ترین وب سرور زبان فرمت, مورد استفاده در گسترش خیلی ی از وب سایت. این است دلیل محبوب را به آن, موتورلا در طبیعت و تا میزانی به دوستی و راحتی خود را به عنوان مثال. خواندن و نوشتن فایـل به کار برد آن را به مرورگر وب می تواند با خط از کد پی اچ پی انجام.

چرا پی اچ پی بهتر است از ASP.net؟

ما می دانیم که پی اچ پی مخفف پیش پرداز ابرمتن ASP.net برای صفحات فعال سرور ایستاده. هر دو زبان هستند جایگزین به یکدیگر جهت گسترش وب.

پی اچ پی یک زبان نسبتا آسان برای استفاده از ASP.net است. ابتدا, پی اچ پی در زبان پروگرام نویسی سی نوشته شده بود به جای مجموعه ای از اسکریپت ها در پرل. که دلیل آن این است که چرا پروگرام نویسی در پی اچ پی آسان باقی می ماند حتی امروزه. بسياري از گسترش دهندگان خود را پیدا می شود بیشتر در سهولت با طبیعت فرد پسند از پی اچ پی می آید وقتی که به پروگرام نویسی.
پی اچ پی است دارای پشتیبانی زیاد بهتری برای سیسـتم مدیریت پایگاه داده, خروجی. در واقع , بستر های نرم افزار ی بسیار زیاد محبوب وبلاگ نویسی, ورد پرس با استفاده از ترکیب خیلی بهتر ی از برنامه نویسی پی اچ پی بر روی خروجی برای سیسـتم مدیریت محتوای آن, که حاوی اطلاعات مربوط به صدها هزار نفر از پستهای وبلاگ هر روز. یکی دیگر از خدمات زیاد محبوب است معمولا به روز شده استفاده می نماید که ترکیبی از پی اچ پی خروجی جوملا. ASP.net همين طور می توانید خروجی زیر پشتیبانی , ولی پی اچ پی است به اتفاق آرا مورد ستایش قرار داد, توسط توده ها و طبقات به طور یکسان, برای پشتیبانی از خود بزرگ برای این سیـستم مدیریت پایگاه داده.
برنامه نویسی که استفاده از هر دو پی اچ پی همين طور حفظ ASP.net نظر را که پی اچ پی خوبتر است جهت پشتیبانی جاسازی شده با یکی دیگر از سیـستم مدیریت پایگاه داده, مشاهده. SQLite. SQLite به عنوان سیـستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای توصیف کرد از آن است که در یک کتابخانه برنامه نویسی سی حاوی , پی اچ پی می تواند پشتیبانی بهتری را ارائه دهد.
زمان ی که می آید برای پشتیبانی از, پی اچ پی برنده بیش از ASP.net. دلیل اصلی این امر این است که پی اچ پی است. ارتباطات. به همین دلیل , پشتیبانی می توانند آزادانه از همه جهان . در اکثرا ٌ موارد , رفع پی اچ پی ساخته می شوند بلافاصله. بیشترین پشتیبانی پی اچ پی را می توان مستقیما آنلاین با انجام یک جستجوی آسان در اینترنت یافت.
پی اچ پی موتورلا زبان پروگرام نویسی است, که به مفهوم آن آزاد است هر فردی جهت استفاده. پروگرام نویسان می توانند پروگرام های پی اچ پی نسبتا بدون هیچ تعرفه توسعه, چون پی اچ پی است به رایگان استفاده بکنید . ASP.net آزاد است نه بیش از حد, اما پسوند آن در دسترس و نگرانی هستند به صورت رایگان در سیسـتم علت ویندوز, به سمت بالا از ۹۸٫ به همین دلیل , ASP.net در دسدلهره و ترس است به فرد ان ویندوز وقت ی که آن را بخرم؟. قرار می دهد که کمی محدودیت در استفاده از آن.
ASP.net به حافظه در کد باینری وارد. پس, وقتی ASP.net جهت پروگرام نویسی استفاده می شود, آشکار است که آن را خیلی زیاد تر هم طول می کشد تا پروسه از سال نیاز به کد قابل بازیابی از حافظه. However, پی اچ پی است را به حافظه مثل ASP.net نیست وارد شده است. آن است که در وقت اجرا تفسیر. که �اما�ین دلیل برنامه نویسی پی اچ پی منجر سریع بهتر حتی بهره وری است. However, بایستی گفت که هر دو پی اچ پی و ASP.net می توانید در سرعت های عالی و کارایی اجرا زمانی که آنها رمزی ماهرانه.
برای اجرای ASP.net شما نیاز به مؤسسه بر روی ویندوز, که آزاد نیست. جهت پی اچ پی به هر حال شما می بایست لینوکس و آپاچی که هستند . بزرگ در پشتیبانی از اف تی پی ساخته شده است, پست الکترونیک, گرافیک GD2 بسته همچنین خروجی دارند در پی اچ پی.
پی اچ پی بر روی یونیکس اجرا, لینوکس, سولاریس ویندوز. ASP.net عمدتا تنها ویندوز همراه اما شما می توانید آن را در لینوکس با مصرف از نصب ماژول های اضافی.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک