شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

مفهوم تغییر رنگ آیکون نود ۳۲ چیست ؟


خرید اکانت نود ۳۲

برخي اوقات پیش میاد که می بینیم آیکون آنتی ویروسمون قرمز یا زرد شده. اکثرا ٌ افرادی هستند که یا نمیدونن علت این اتفاق چیه یا توجه ی نمیکنن از کنار این مسئله به آسانی رد میشن. درصورتی که این تغییر رنگ گاهي وقتها اوقات نشانگر وضعیت خطرناکی برای امنیت رایانه شماست. شما اگه جزو افرادی هستید که نمیدونید براي چه آنتی ویروس رایانتون رنگ عوض میکنه یا بدون توجه به اون از کنار این مسئله رد میشین بهتون پیشنهاد می کنم که ادامه این مطلب رو حتمـا بخونید.

تغییر رنگ icon به رنگ نارنجی:

این بدین است که یا Windows شما Original نیست یا اینکه همه Update های Windows انجام نشده است. شما با کلیک بر روی جمله Here در صفحه اصلی برنامـه ، به طور مزمان می توانید این مساله را رفع کنی. و یا ویندوز را آپدیت نمایید. نارنجی شدن icon برنامـه باعث از کار افتادن یا ناقص عمل کردن برنامـه نمی شود.

دوم اینکه نود۳۲ دو هفته مانده به انتها مهلت یوزر وپسورد به رنگ نارنجی تغییر یافته می خواد که اپدیت بشه.

اما با استفاده از ترفند زیر شما میتونید برای همیشه از شر نارنجی شدن آنتی ویروس اون به دلیل غیر اصل بودن ویندوز آسان بشید.
صفحه مهم برنامـه را باز بکنید بعد کلید F5 را بزنید تا وارد بخش تنظیمات بشید بعد به بخش زیر برید.
Updates>tools>system Updates
هم اکنون در پنجره سمت راست باز شده منوی کشویی وجود دارد. مورد No Updates را گزینش بکنید ok را بزنید تمام شد هم اکنون کافیه یک بار بر روی جمله click here کلیک بکنید تا جهت همـواره از شر تغیر رنگ ونارنجی شدن به خاطر غیر اصل بودن آسان بشید.

تغییر رنگ icon به رنگ قرمز:

این بدین دلیل است که License برنامـه انتها یافته یا غیر معتبر است. اگر به صفحه اصلی برنامـه مراجعه بکنید از تاریخ مندرج در پائین پنجره می توانید به این مورد پی ببرید. برای رفع این مساله لازم است وارد بخش Update پروگرام شده و با Username و Password فعال برنامـه را به روز رسانی بکنید . Username و Password های زیاد را امتحان بکنید تا icon برنامـه به رنگ سبز تغییر نماید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک