شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

قسمت ‌های پایین شکم پهلوها، نواحی هستند که با ورزش رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع و یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری سريع در نواحی شکم شود. امروزه از بسياري متدها با مصرف از دستگاه‌های لاغری جهت لاغری موضعی شکم پهلو مصرف می‌کنند.

آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

روش‌های لاغری موضعی انواع گوناگونی هستند . گاهي به همین دلیل ش‌ها حاوی دستگاه LPG است که با کمک مکش بافتی فشار مکانیکی معین باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با کمک امواج رادیویی بر روی بافت چربی سبب ارتقا جریان خون و ارتقا کار سلولی متابولیسم در نتیجه افزایش چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با استفاده از داروهای ویِژگزینشه در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با مصرف از تکنولوژی نو کویتیشن سبب لاغری موضعی می‌شود؛ کرایولیپولیز که یکشیوه غیرتهاجمی جهت حذف سلول‌های چربی است. انتخاب این روش‌ها بسته به شرایط بیمار نظر پزشک در نظر گرفتن ویژگی ها و معایب جهت بیمار انجام می‌گیرد.

اگر به فکر لاغری زود با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در کمک به كم شدن چربی شکم پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت منظم می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهبعضی پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن شخص حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، ۵ روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین علت ی که به لاغری موضعی کمک می‌کند تهیه و تولید توده عضلانی در بدن است که کمک می‌کند کالری بیشتری بسوزد ذخیره چربی کاهش یابد. مصرف از دستگاه‌های بدنسازی یا شرکت در پیلاتس ۲ تا ۳ بار در هفته می‌تواند موثر باشد. در مدت انجام تست ات ورزشی جهت لاغری، توجه به رژیم غذایی هم با اهمیت زیاد می‌باشد. توجه به هرم رژیم غذایی یکی از بهتریـن راه‌ها برای لاغری شکم پهلو می‌باشد.

جراحی چاقی اشاره به هر نوعروش پزشکی دارد تا شخص به جای از دست دادن وزن به طور فیزیکی، ساختار دستگاه گوارش، به‌خصوص روده کوچک معده را تغییر دهد. البته اگر چه دستورالعمل دقیق ممکن است بسته به کشور و تخصص پزشکان مفرق باشد، شخصی به طور کلی چاق در نظر گرفته می‌شود که دارای درصد بالایی چربی باشد. چاق بودن می‌تواند عواقب جدی سلامت ی از عبارت دیابت و مریضی ‌های قلبی را داشته باشد. افراد چاق ناخوب در از دست دادن میزان قابل توجه ی از وزن خود هستند پس در صورت واجد شرایط بودن تحت جراحی چاقی بوسیله پزشک برای کاهش وزن قرار می‌گیرند.

یکی از وسیع ‌ترین انواع جراحی چاقی، با‌ی‌پس معده شناخته می‌شود. این عمل توسط جراح انجام شده که اندازه معده را با مصرف از دوختن کاهش می‌دهند. پس از آنجا که میزان فضای در دسترس معده به شدت کوچکتر شده باعث می‌شود شخص سریعتر سیر شود. چنانچه چه بای‌پس معده شاید باعث كم شدن وزن شود اما می‌تواند عوارض جانبی حاوی تهوع، استفراغ حتی سوء‌تغذیه در گاهي موارد در صورت جذب نشدن مواد مغذی داشته باشد. روش‌های دیگر جراحی چاقی؛ گاستروپلاستی، گاستریک بای‌پس گاستریک باندینگ می‌باشد. جراحی‌های كم شدن وزن موارد متعدد و بسیار زیاد جدی را دارند که اکثرا ٌ به كم شدن دریافت مواد مغذی یا عمل جراحی مربوط می شود؛ عوارضی از قبیل التهاب بافت ریه (پنومونی)، لخته‌های خونی، عفو نت، سنگ کیسه صفرا، فتق، تهوع، استفراغ کمبود مواد مغذی در بدن را حاوی می شود.
به موازات روش‌های تهاجمی ذکر شده، روش‌های غیر تهاجمی برای لاغری مانند مصرف از کرایولیپولیز، کویتیشن وجود دارند که با مکانیسم‌هایی منجر به تخریب بافت چربی و آزاد شدن آنها به سمت سیسـتم لنفاوی و پس کبد منجر می‌شود. در روش‌های غیر تهاجمی به این که هیچگونه چربی از بدن خارج نمی‌شود، باعث کاهش سایز لاغری موضعی در نواحی مانند لاغری شکم و پهلوها، ران‌ها و غیره می‌شود و تأثیر کمتری نسبت به جراحی‌های چاقی دارد.
به طور کلی روش‌های تهاجمی لاغری در افرادی که شاخص توده بدنی در محدوده طبیعی هستند مفید بوده و برای افراد خیلی چاق یا آنهایی که نمی‌توانند ورزش کنند مورد مناسبی نمی‌باشد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک