دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

آموزش آپلود فایل در آپلودر

آپلود فایـل چیست ؟

آپلود عکس رایگان

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

ابه احتمال زیاد لا تا حالا کلمه دریافت را شنیده اید و از آن نیز زیاد مصرف می بکنید , دریافت فایـل یعنی دریافت فایـل از اینترنت آپلود فایـل به مفهوم قرار دادن فایـل در اینترنت. چنانچه اینترنت را به صورت یک ابر در نظر بگیریم همان گونه که در شکل می بینیم دریافت فایل (شبیه باران) رو به پایین صورت می گیرد(Download) قرار دادن فایل روبه بالا (Upload) صورت می گیرد به جمله دیگر وقتی یک فایل را در اینترنت ذخیره می کنیم به مفهوم آنرا آپلود کرده ایم.
براي چه یک فایل باید آپلود شود ؟

آپلود فایل استفاده های گوناگونی دارد , به عنوان مثال فایل هایی را که هـر روز ه افراد دانـلود می کنند از ابتدا روی اینترنت قرار نداشته افراد دیگری قبلا آنها را روی فضای ی در اینترنت ذخیره کرده اند (آپلود کرده اند). یا عکس جالب هایی که در سایت ها می بینید ابتدا آپلود شده پس روی وب سایت های اینترنتی قرار می گیرند. به عنوان مثالی دیگر شما قصد دارید موزیک یا عکس جالب را با دوست ها به اشتراک گذاشته تا آنها از عکـس یا آهنگ شما مصرف کنند پس شما ابتدا بایستی آن عکس زیبا یا هر فایل دیگری را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید در فضای ی در اینترنت آپلود بکنید پس لینکی را (در ادامه آموزش عکس ی قرار داده شده است) دریافت می بکنید آن را در اختیار دیگران قرار می دهید تا آن را دانلود و از آن مصرف کنند.

مراحل ضروری جهت آپلود فایل

سایت http://upir.ir/قابلیت پشتیبانی از همه فایلها با انواع پسوندها را دارا است . به این مفهوم که شما هرگونه فایل را توسط وب سایت ما می توانید بدون هیچ محدودیتی آپلود بکنید .نمایی از صفحه مهم وبسایت آپلودر

شما بایستی در این صفحه جهت آپلود فایل مورد نظر بر روی کادر معین شده که جمله “برای آپلود اینجا را کلیک بکنید ” قرار دارد کلیک بکنید .
گزینش فایل

همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می بکنید با کلیک بر روی کادر پنجره ای جهت انتخاب فایل باز شده , بعد از گزینش فایل زدن کلید Open فایل شما برای آپلود انتخاب می شود , همين طور می توانید با کلیک دوباره بر روی کادر گفته شده فایـل دیگری را برای آپلود گزینش بکنید .
گزینش فایـل با کلیک کردن روی کادر

روش دیگری که جهت انتخاب فایل ها وجود دارد شبیه عکس زیر این است که بدون کلیک بر روی کادر گفته شده شما پوشه مورد نظر را در رایانه باز بکنید فایلی را که می خواهید آپلود بکنید بر روی کادر کشیده و رها بکنید و همین روال را برای فایلهای دیگر دوباره تکرار بکنید .
کشیدن فایل و رها کردن آن روی کادر
آپلود فایل

با انتخاب هر فایل همان گونه که در وهله ی قبل گفته شد , عملیات آپلود بطور اتوماتیک شروع می شود که می توانید مطابق تصویر زیر با زدن کلید x در سمت چپ فایـل در حال آپلود , آپلود آن فایـل را متوقف بکنید .
درحال آپلود اتمام آپلود
دریافت لینک ها

بعد از اینکه فایـل شما شبیه عکس بالا به طور کامل آپلود شد, در زیر هر فایل سری ی نمایش داده می شود که حاوی “لینک دریافت ” که در این بخش آدرسی قرار گرفته که همان آدرس فایل شما روی اینترنت است شما می توانید این آدرس را به هر کسی که قصد دارید فایل شما را دانلود نماید بدهید . در بخش “تگ html برای وب سایت یا وبلاگ” تگی برای قرار دادن فایل در وب سایت یا وبلاگ ها است . اگر در این صفحه روی نام فایـل خود که به رنگ آبی است کلیک بکنید به صفحه دریافت فایـل ارجاع داده خواهید شد و با فشردن کلید سبز رنگ “کپی کن” زیر هر فایل می توانید لینک مربوط به آن بخش را کپی بکنید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک