شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

با کیفیت ترین نکات برای اینکه خوش عکـس به نظر برسیم

خوش عکس جالب باشید

آتلیه عکاسی

آتلیه,آتلیه,آتلیه

هر فردی رفیق دارد در عکـس ها بهتر به نظر برسد. اما متاسفانه بیشتر ما از عکس جالب های راضی نیستیم. همين طور گاه می بایست از افرادی عکـس بگیرید که زیاد هم خوش چهره نیستند، اما در انتها می بینید که در عکـس فوق العاده به نظر می رسند. ولی چه حقه ای در کار است جهت چه بعضی ها خوش عکس زیبا هستند گاهي ها در عین حال که چهره زیبا یی دارند در عکـس خیلی خوب به نظر نمی رسند. در این متن نکاتی را به شما معرفی می کنیم که با رعایت آنها می توانید عکس جالب های بهتری از چهره افراد بگیرید.

چگونه خوش عکس زیبا باشیم

در بسياري مواقع افرادی که در حالت عادی زیبا هستند در عکس جالب ها بسیار زیاد فوق العاده به نظر نمی رسند. در عین حال افرادی را می بینید که در عکس زیبا ها فوق العاده هستند ولی در واقع این چنین نیستند. در عکـس ها به طریقی خدشه هایی که در صورت فرد وجود دارد را مخفی می کنند. افرادی که خوش عکس زیبا می باشند تلاش چندانی نمی کنند تنها سری قوانینی را به طور مشترک رعایت می کنند. این عمل ممکن است نا آگاه باشد ولی بد نیست بدانید خوش عکسی قابلیتی است که می توانید آن را به راحتی و با تست یاد بگیرید.

خوش عکس زیبا باشید ساده ریلکس باشید

علت اصلی اینکه برخي افراد در عکـس ها زیاد خوب به نظر نمی رسند عصبی بودن آنها است!

راه حل مساله این است که فکر کردن به این که عکـس شما چگونه از آب در می آید را متوقف بکنید . یک نفس عمیق بکشید آنرا خارج بکنید . هیچ وقت نفس خود را در سینه حبس نکنید. چنانچه دقت کرده باشید زمان ی یکی از مهارت های عکاسان پیشرفته چهره بذله گویی آنهاست تا این فشار عصبی را کمر کنند.

ریلکس آسان باشید. این وضعیت به شما یاری می نماید تا عضلات صورت را شل بکنید این بدان مفهوم است که صورت شما در حالت عادی قرار دارد و با لبخند بدون تقلا به شما یاری می نماید به چهره خود یک درخشش طبیعی بدهید.

هیچگاه خود را مجبور به لبخند زدن نکنید یا به زور لبخند نزنید. اگر حس بهتر ی از لبخند زدن ندارید مجبور نیستید لبخند بزنید تنها ریلکس باشید حالت طبیعی خود را حفظ بکنید . اگر حس ی را به طور مصنوعی از ظهور دهید به عکس زیبا خود آن حالت مصنوعی را اضافه کرده اید.

اگر نمی توانید کاری بکنید که طبیعی به نظر برسید کافیست این حقه آسان را بکار بگیرید. ی که می خواهید عکـس بگیرید به فردی رفیق داشتنی، باطعم و خوش اخلاق فکر بکنید . یا می توانید به حادثه ای رفیق داشتنی باطعم از زندگی فکر بکنید . چهره شما به طور اتوماتیک از احساس ات شما تاثیر می پذیرد. آنگاه عکسی را که در این وضعیت گرفته اید نگاه بکنید متوجه می شوید لبخندی زیبا به دوربین تحویل داده اید.قدیم از تمام اینها با کیفیت ترین ارزان ترین آرایـش در مساوی دوربین لبخند زدن است.

سر خود را کمی به سمت بالا متمایل بکنید

همـواره سر خود را کمی به سمت بالا متمایل بکنید . به جمله دیگر سعی بکنید دوربین را کمی بالاتر از سطح چشم ان قرار دهید. این کار دو مزیت دارد اول اینکه احساس ی مثبت از چهره شما ارائه می دهد. به پایین نگاه کردن اکثرا ٌ عکس بهتر ی از چهره ارائه نمی دهد. دوم اینکه از افتادن سایه در چانه شما پیشگیری می نماید به خصوص چنانچه فرد لاغری هستید. حقه دیگری که می توانید به کار بگیرید این است که زبان را به بالای دهان خود بچسبانید.

به نور عادت بکنید

برای اینکه عکس زیبا خوب ی از چهره بگیرید بایستی نور کافی به صورت فرد بتابد در بهتریـن حالت باید از رفلکتور ها یا منعکـس کننده هایی که ایجاد درخشندگی نمی کنند مصرف بکنید ولی نور خیلی ی که به صورت می تابد در وهله اول چشم را آزار می دهد و واکنش طبیعی هر فردی در این حالت اخم کردن است چون هنوز چشم ها به این نور زیاد عادت نکرده اند ولی جهت اینکه چشـم ان شما به نور عادت نماید باید مدتی در این محیط پر نور باشید بعد از اینکه چشم انتان به نور محیط عادت کرد عکـس بگیرید. نکته ای که جهت جلو گیری از اخم کردن می بایست به آن توجه نمایید این است که منبع نور هایی که از روبرو و بغل می تابدند را خیلی به صورت شخص نزدیک نکنید تا فرد در وضعیتی قرار بگیرد که معذب باشد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک