دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

مدیران کانال های تلگرام این نکات را بخوانند

کانال تلگرام چیست: کانال تلگرام در واقع فضای ی ایست به صورت بسته که فقط مالک کانال و یا دیگر مدیرانی که كار به تولید و ساخت آن کرده اند مالکیت حقیقی و حقوقی آن را به عهده دارند می توانند اقدام به درج مطلب در آن کنند افرادی که در این کانال ها عضو هستند فقط قادر به دیدن و به اشتراک گذاری مطالب خواهند بود. در حال حاضر شرکـت تلگرام هیچ محدودیتی برای ایجاد کانال برای اشخاص و نیز چنین عضو بودن افراد در کانال ها در نظر نگرفته است یکی از خصوصیت مثبت کانال ها برخلاف گروه های تلگرام ظرفیت بی نهایت عضو در کانال ها است .

حذف اکانت تلگرام

تلگرام فارسی,دانلود تلگرام,حذف اکانت تلگرام

اینکه چگونه کانال ایجاد کنیم یا چگونه در کانال های تلگرام عضو شویم رو خودتون میتونید با یه سرچ آسان در گوگــل پیدا بکنید که سایت های بسياري مطالب روش یشون رو قرار دادند. ولی در این مطلب سعی بر این شده نکاتی که مدیران کانال ها و همين طور افراد عضو شده در کانال ها بایستی رعایت کنند و به اونها توجه کنند رو مد نظر قرار بدیم.

مدیران کانال ها بخونند:

تیتر و یا همان نام کانال زیاد زیاد مهم است . انتخاب یک نام کانال مناسب و جالب می تواند به جذب مخاطب شما یاری خیلی ی نماید . اما هرگز این رو فراموش نکنید که گزینش نام های فریبنده که با موضوع کانال شما غیر مرتبط و یا زیاد ارتباط نیست باعث افت محبوبیت و همچنین از دست دادن عضو بشه
سعی بکنید به دنبال جامعه ی هدف مورد نظر خود باشید. به طور مثال اگه کانال شما درباره فوتباله همیشه تلاش بکنید که اعضایی که جذب میکنید از افرادی باشند که از علاقه مندان به حوزه ی فوتبال یا پیرامونش باشد. افرادی که هیچ علاقه ای به فوتبال ندارند اگرهم عضو کانال شما بشوند دیر یا زود کانال شمارو ترک میکنند.
تبادل بکنید . تیادل کردن به معنای انتقال عضو کانال ها به کانال های دیگر است. به این مفهوم که شما لینک کانالتون رو در کانال شخص دیگری با همآهنگ ی های لازم انجام شده قرار میدید. اکنون اعضای کانال مهمان با لینک یا متنی که شما در کانالش قرار داده اید وارد کانال شما می شوند اعضای کانال شماهم با لینکی که از طرف کانال میزبانتون در کانال خودتون قرار داده اید وارد کانال اون شخص میشوند.
همیشه با کانال هایی که دارای عضوهای زیاد هستند تبادل بکنید . تبادل با کانال های پایین تر از شما باعث می شود نتوانید اعضای بسیار زیاد ی رو جذب بکنید و در واقع تبادل تاثیر گذار ی رو به بدست نیارید
یکی از تاثیر گذار ترین راه های تبادل، تب زدن با کانال های معرفی کانال های تلگرام است. این کانال ها که اعضای بسیار زیاد ی نیز دارند در واقع کارشون این هست که لینک کانال شمارو به هزاران هزار نفر معرفی میکنند که تاثیر بسياري در جذب عضو جهت کانال شما دارد. درپایین لینک سه تا از این نوع کانال هارو براتون قرار میدم که قبلا کاملا آزمایش شده اند.
https://telegram.me/banklink *** https://telegram.me/allChannels *** https://telegram.me/TuranianChannels
از تبادل با کانال های که رقیب شما می باشند و هم سو با اهداف شما حرکت میکنند خود داری بکنید . هرچند که بتونید اعضای بسياري هم از این تبادل به دست بیارید ولی این رو فراموش نکنید شما به بالارفتن کانال رقیبتون یاری کرده اید
از تبادل با کانال های ضد اخلاقی و مخرب پرهیز بکنید جهت چه که در کانال شما هستند افرادی که از این موضواعت بیزارن و تبادل زدن با چنین کانال های سبب ریزش عضو شما می شود.
تبادل امروزه به دو صورت زمانی و بازدیدی صورت می گیرد. در تبادل زمانی بین دو آدم ین کانال همموسیقی می شود که در مدت خاصی تبلیغ لینک هر کانال در کانال ها باقی بمونه. سعی بکنید در این نوع از تبادل به مفهوم تبادل زمانی با کانال مورد توافقتون توافقی داشته باشید مبنی بر اینکه به طور مثال تا نیم ساعت بعد از درج لینک هیچ مطلبی ارسال نشه. این باعث میشه که لینک شما بیشتر و بیشتر دیده بشه جهت چه که هرچه در کانال میزبان شما پست گزاشته بشه لینک کانال شما کمتر دیده میشه. در تبادل های بازدیدی هم شیوه به این صورت است که شما با کانال مخاطبتون توافق میکنید که زمانی که لینک شما در هر دو کانال به مفهوم کانال خودتون و کانال مخاطبتون به طور مثال ۱۰۰۰ بازدید داشت لینک کانال ها پاک بشه. در این نوع تبادل همیشه سعی بکنید که بر طبـق اعتماد اطمینان رفتار بکنید یعنی اینکه بنا رو بر درستکاری طرفین قرار بدید، جهت چه که دیده شده در این نوع توافق یکی از طرفین و یا هر دو طرف لینک کانال رو زمان ی که به میزان نصاب بازدید نرسیده پاک کرده اند. اما نوع تبادل داریم به اسم تبادل گروهی که چندین آدم ین لینک متن کانالهاشون رو در قالب نوشته ای در کانال های همدیگه قرار میدن که این نوع تبادل بیشتر در کانال هایی که اعضای بالا دارند تاثیر زیاد بیشتری دارد
از گزاشتن پست به صورت پی در پی و سرسام آور خود داری بکنید . هستند افرادی که تند تند در کانالشون پست میزارن. هرگز فراموش نکنید که زیاد از افراد الان به وسیله ی اینترنت سیمکارت های تلفن های همراهشون آنلاین می باشند و جهت لود کردن صفحات کانال های تلگرام علاوه بـر محدودیت اندازه محدودیت سرعت دارند که این باعث می شود خیلی زود کانال شمارو ترک کنند. سعی بکنید پست هاتون به صورت بازه های زمانی مناسب و با فاصله باشد جهت چه که علاوه بـر اینکه باعث می شود مخاطبانتان اذیت نگردند باعث می شود هر مطلب بیشتر دیده شود.
برای کانال هاتون تبلیغات بگیرید و درآمد کسب بکنید . بله شما اگر چنانچه یک کانال مناسب با اعضای بالا دارید میتونید با گرفتن تبلیغات جهت خودتون درامدی کسب بکنید . متاسفانه هیچ نرخ ی یافرادی برای هر کانال با تعداد اعضای مختلف وجود ندارد هر آدم ینی الان دارد ساز خودش را میزند هرکس یه نرخی را طلب می نماید . اما شما همـواره سعی بکنید منصفانه با مشتری های تبلیغاتی برخورد بکنید تا بتونید مشتری ثابت و یا حتی بشه گفت یک درآمد ثابت از طریق کانالتون بدست بیارید. در حال حاضر مدیریت محترم کانال قصر دریافت با آی دی [email protected] میتواند با کانال های که اعضای بالا است همکاری تبلیغاتی داشته باشد.
اگر شما دو یا چند کانال هستید نمیرسید که تمام ی اونها رو به صورت منظم دقیق رسیدگی بکنید سعی بکنید آدم ین برای کانال هاتون جذب بکنید . میتونید به چند صورت آدم ین جذب بکنید . اینکه به آدم یناتون در قبال سرویس دهی دستمزد بدید. یا اینکه میتونید به اونها اجازه بدید که در کانالتون به خاطر زحمتی که میکشند تبلیغات کنند.
سعی بکنید در انتهای هر پست به خصوص پست های اختصاصی کانالتون لینک کانالتون رو قرار بدید به این صورت: (روش تولید و ساخت استیکر در تلگرام https://telegram.me/castledl ) براي چه که این کار باعث می شود مطالبی که از کانال شما بوسیله دیگران به اشتراک گزاشته میشه بازخورد بهتری داشته باشه افراد خیلی ی از طریق این حرکت وارد کانال شما برای دریافت مطالب بیشتری بشن.
از عکسهایی که در کانال هاتون استفاده میکنید به خصوص تصاویر اختصاصی منحصر به شخص سعی بکنید واتر مارک شده باشند. به مفهوم به صورتی اونهارو قرار بدید که لینک یا میزان اقل اسم کانالتون روی تصاویر درج شده باشد. این کار نیز به بازخورد مطالب اشتراک گذاشته شده ی کانال شما کمک بسياري خواهد کرد

مدیران محترم کانال ها این نکته تذکر کنند

با توجه به اینکه حساسیت رو کانال های تلگرام به خصوص در این مدت کوتاه خیلی بسیار زیاد خیلی شده است. و از آنجائیکه این کانال ها فقط و تنها به شماره تلفن همراه یک آی پی دیوایس اینترنت وصل است زیاد زود می شود هویت معین ات مالک کانال رو به دست آورد. پس همیشه مواظب مطالبی که در کانال هاتون انتشار می شود باشید. از قرار دادن مطالب مستهجن، غیر اخلاقی بالاخص سیاسی مغایر با نظام جمهوری اسلامی ایران شدیداً پرهیز بکنید
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک