دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

یک خانه ویلایی ۳۱ میلیاردی در شمال تهران

قیمت پیشنهاد ی جهت فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

زندگی در ارتفاع همیشه برای آدم ‌ها جذاب بوده است به همین دلیل بشر در طول تاریخ در صدد پیدا‌کردن راهی جهت رسیدن به ارتفاع‌های بالا برآمده است.

یکی از این راه‌ها برج نشینی است به طوری که درسال‌های اخیر سرمایه‌گذاران بخش مسکن اقدام به تولید و ساخت برج‌های بلند بار ‌ای کردند که در نوک آنها پنت‌هاوس‌هایی قشنگ و مجلل طراحی شده است که اقامت در آنها وصف‌ناپذیر است.

برج‌هایی که برترین امکانات را در اختیار ساکنانش قرار می‌دهد امکاناتی که با با کیفیت ترین و مجلل‌ترین هتل‌ها مساوی ی می‌کند و احتمال دارد بالاتر هم باشد به هرحال این برج‌های شیک تنها جهت افرادی طراحی شده است که کمترین دغدغه مالی ندارند و از سرمایه‌های کلان غیر‌قابل توصیف برخوردارند.

روما رزیدنس

این مجتمع در زمینی با مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ مترمربع در خیابان کامرانیه شمالی قرار دارد.

این مجتمع با ۴۷۰۰۰ مترمربع زیربنا حاوی ۳۲۰۰۰ مترمربع مساحت مفید واحدهای مسکونی، ۱۰۰۰ مترمربع واحدهای تجاری ۱۴۰۰۰ مترمربع فضاهای تفریحی و مشاعات است.

روما رزیدنس حاوی ۶۵ واحد مسکونی در ۱۵طبقه است که محیط همه طبقات مسکونی به صورت چلیپا طراحی شده تا تمام واحدها از نور مناسب برخوردار شوند.

همچنین شیب طبیعی زمین پروژه روما کمک شایانی به چشم ‌انداز واحدها کرده است. به این صورت که حتی طبقه اول ساختمان از چشم ‌انداز بی‌نظیر برخوردار است.

برج روما رزیدنس سه طبقه زیرزمین یک طبقه همکف با محیطی مستطیل شکل است که دربرگیرنده همه پارکینگ‌ها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکان‌های تفریحی، سالن اجتماعات، بلوک‌های تجاری وبقیه مشاعات و سینمای سه‌بعدی است.

پنت‌هاوس ۱۴۰۰متری به صورت دوبلکس در طبقات ۱۴ و ۱۵ قرار گرفته که در طبقه چهاردهم Master Bedroom، یک سوئیت مستقل با در مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوری، TV Room محیط سبز قرار گرفته است. چهار اتاق خواب دیگر همراهبقیه محیط پذیرایی، در طبقه ۱۵ جانمایی شده است.
همين طور در پنت‌هاوس‌های ۹۲۶متری، پنج اتاق‌خواب، سالن غذاخوری و دو سالن پذیرایی پیش‌بینی شده است.

برای رفاه حال ساکنان پنت‌هاوس‌ها، آسانسورهای اختصاصی در نظر گرفته شده است.
می‌گویند سازه این ساختمان در مساوی زلزله تا ۸.۶ ریشتر مقاوم است این ساختمان به سیسـتم شست‌وشوی نما پنجره مجهز است. قیمت فروش اجاره این برج شبیه برج چناران پارک است.

مجتمع چناران

مجتمع چناران پارک یکی از مجلل‌ترین برج‌های تهران است که به ادعای سازندگانش که در سایت مجتمع نوشته‌اند: ما مجتمعی لوکس تمام‌عیار بنا کردیم.

این مجتمع بهتریـن امکانات از قبیل سیستم امنیتی پیشرفته ، لابی زیاد مجلل، خدمات سرو غذا، سالن‌های ورزشی با با کیفیت ترین امکانات، محیط مشجر با کیفیت ترین چشم ‌انداز را دارد.
در مجتمع چناران پارک رزیدنس چیزی غیرقابل تصور را طراحی و مهندسی کرده ‌ایم که بالا‌ترین انتظارات ساکنان را برآورده سازد.

مجتمع در زمینی به وسعت حدود ۸۰۰۰ متر‌مربع در الهیه با تنوع متراژ آقسمت مان‌ها از ۲۶۰ الی ۵۵۰ مترمربع احداث شده است که محیط ی بیش از ۵۰۰۰ مترمربع محوطه و محیط سبز در اطراف برج حاوی محیط‌های جذاب، آب‌نما آبشار‌های زیبا و نیز جاده سلامت ی پیست دوچرخه‌سواری است.

در این وب سایت آمده است: ساختمان مدرن با استفاده از آخرین تکنولوژی تهیه و تولید روز جهان و نیز آرامش محیط سبز محوطه، شما را به یک فضای گرم و کلاسیک داخلی دعوت می‌کند. جایی که از ورودی و لابی عبارت لوکس احساس می‌شود و شما لوکس‌ترین و قشنگ ترین معماری همگون را همراه با بهتریـن کیفیت مصالح در آبخش مان‌ها مشاهده می‌کنید.

دانیال تیموری که در امر خرید و فروش این‌گونه آپارت مان‌ها کار می‌کند در مورد قیمت این برج می‌گوید: حداقل قیمتی که برای واحد‌های این برج می‌توان گفت رقم متری ۱۵ میلیون تومان است که به بالای متری ۳۰ میلیون تومان هم می‌رسد که رقم انتها درمورد پنت‌هاوس‌هایی است که درنوک برج و طبقات بالایی قرار دارند.

وی در مورد امکانات برج می‌افزاید: لابی بزرگ و مجلل، مشاعات بی‌مثل ، استفاده از برترین مصالح ساختمانی شبیه شیر‌آلاتی که روی آن آب‌طلا کار شده است همراه امکاناتی چون کیترینگ، کارواش اتومبیل ، خشکشویی، رستوران سالن ورزشی از امکانات این برج است.

وی همين طور به سیـستم ورود خروج از این ساختمان اشاره می‌کند می‌گوید: این ساختمان از گارد ویژه‌ای برخوردار است که ورود و خروج از آن براحتی امکان‌پذیر نیست. درهای ورودی به شکلی که امروزه تمام درها دارای ریموت می باشند نیست، بلکه درها با شماره پلاک هر اتومبیل به صورت دیجیتال باز می‌شود دیگر احتیاج به ریموت نیست.

تیموری درمورد اجاره واحد‌های این برج اضافه می‌کند: واحد ۳۵۰ متری حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان رهن کامل اجاره داده می‌شود، اما برخي واحدها تا یک میلیارد تومان اجاره رفته است.

وی در جواب به این پرسش که آیا این واحدها همـواره مشتری خود را دارند می‌گوید: همیشه مشتری خریدار خانه‌های لوکس وجود دارد این در حالی است چنین واحدهایی برای اجاره کم است ووقتی موردی پیدا می‌شود بلافاصله اجاره می‌رود.

ویلای ۳۱ میلیاردی

تابستان امسال یک خانه ویلایی در جردن در شمال تهران رکورد گران‌ترین ملک مسکونی تهران را در اختیار قرار داد.این خانه‌ ویلایی، مساحتی بیش از هزار مترمربع زیربنا دارد.
به نقل از سامانه مجازی معلت ات مسکن، مالک آن به دلیل موقعیت ملک، قیمت پیشنهاد ی فروش را ۱۲ مساوی معدل قیمت مسکن در تهران تعیین کرده است.

قیمت توصیه ی برای فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

مالک این خانه اعلام کرده است: ملک دارای دو اتاق خواب یک خط تلفن است در عین حال عمر بنای ساختمان بیست و پنج ساله است. زمین این ملک ۱۲۵۱ مترمربع مساحت دارد طول بر آن نیز ۴۰ متر است.

ظاهرا مالک این بنا، قیمت فروش را بر حسب اهمیت زمین اعلام کرده به این مفهوم که عملا بنای ساختمان آن قابل سرمایه‌گذاری نیست.

جستجو در این بخش از واحدهای فروشی نشان می‌دهد که فایل‌ها اکثرا به واحدهای قدیمی، ولی مرمت شده در نقاط شمالی شهر اختصاص پیدا کرده ‌اند که به دلیل سن بالا قیمت پیشنهاد ی برای آنها از طرف مالک تنها با در نظر گرفتن قیمت زمین ارائه شده است.

به عنوان مثال ویلایی ۶۳۰ متری در فرمانیه با عمری بیش از ۲۵ سال، مترمربعی ۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است، ولی مالک در شرح ات ملک ویژگی ها یی را برای آن برشمرده است که گذر ۱۷ متری، دوبلکس بودن و انجام عملیات مرمت ویلا از عبارت آنها است.

به اضافه این مالک این ویلا در شرح ات ارائه شده برای ملک آورده که این ویلا گرچه قابل سکونت است، اما در قیمت‌گذاری آن فقط قیمت زمین ویلا لحاظ شده است.

ویلای دیگری در خیابان ملاصدرا که بیش از ۷۰۰ مترمربع مساحت دارد متری ۱۳‌میلیون تومان برای فروش پیشنهاد شده است.

این واحد بیش از ۲۵ سال عمر دارد قیمت زمین آن به تنهایی لحاظ شده است. در فروش خانه‌های ویلایی اکثرا ٌ قیمت کل جمله است از مجموع قیمت زمین و قیمت بنا. ولی در ویلاهای قدیمی بعضی مالکان از قیمت‌گذاری بنا صرف نظر و تنها قیمت زمین را لحاظ می‌کنند.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک