شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

FL Studio 11

یکی از مهمترین امکانات این نسخه ؛ سازگاری با صفحه های لمسی بصورت مالتی تاچ و در نتیجه سازگاری بالا جهت فرد ان ویندوز ۸ ( و همه افرادی که به نوعی با تجهیزات و صفحه های لمسی سر و کار دارند ) است اما این قابلیت به این مفهوم نیست که کابرانی که از ویندوز ۷ یا سیسـتم علت های دیگر مصرف می کنند توانایی مصرف از این ورژن را ندارند . به این ترتیب استفاده از بعضی امکانات این پروگرام ( مثل اتومیشن کلیپ … ) به صورت لمسی خیلی آسان تر است .

وی اس تی

دانلود وی اس تی,وی اس تی,دانلود vst,فروش vst,خرید vst,خرید وی اس تی

سازگاری این نسخه با انواع کنترلرها ( مثل Lunchpad و .. ) زیاد بهتر و سریعتر شده و نسبتا به راحتی می توانید انواع پارامترهای نرم افزار ی را با کنترلر سخت افزاری همآهنگ و از آنها استفاده بکنید .

در حالت Performance mode شما می توانید پروژه های سنگین پر اندازه خودتان را به راحتی و کمترین فشار به پردازشگر مرکزی رایانه یا CPU ، تکمیل بکنید .

پلاگین های جدید این نسخه

در این نسخه پلاگین های جدید ی نیز طراحی شده که عملکرد های نو و جذاب توجه ی دارند مثل ( patcher ، Effector ، …) و سینت سایزر نو GMS ( Groove Machine Synthsizer ) که زیاد کاربر دی و با کیفیت جهت صداسازی تولید انواع سینت ها و پد ها است .

همچنین وی اس تی BassDrum که وی اس تی فوق العاده جهت ساختن انواع Kick ها با قابلیت تنظیم Low end و Attack و انواع پارامترهای دیگر است که یکی از با کیفیت ترین مورد ها جهت ساختن kick های با کیفیت با بیس مناسب ، است .

یکی دیگر از قابلت اضافه شده به این ورژن ، قابلیت تایپ عدد جهت پلاگین ها و پارامترهای مختلف است . به این صورت که در این نسخه شما می توانید به راحتی عدد مورد نظر خود برای پارامتر معین ( مثل ولوم یا پن ) را تایپ بکنید و دیگر نیازی به تنظیم پارامتر با استفاده از Mouse نیست و در عین حال بسیار زیاد دقیقتر است .

این نسخه از FL Studio در وب سایت مرجع MusicRadar بهتریـن DAW شناخته شده امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به اختصاص داده است .

سیسـتم مورد نیاز برای مصرف از این پروگرام

حداقل ۱ گیگابایت رم

حداقل ۱ گیگابایت محیط خالی برای نصب

۲Ghz AMD or Intel Pentium 3

قابل اجرا بر روی انواع ورژن های ویندوز ( XP service pack 3 ، Vista ، ۷ ۳۲bit and 64bit )
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک