چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

نمایندگی اچ پی

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران

ویژگی ها پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

سرعت بالا، قابلیت گسترش، سازگار با اکثر سیسـتم علت ها
معایب پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

کیفیت ضعیف پرینت اسناد گرافیکی، کیفیت متوسط پرینت اسناد متنی

پرینتر اچ پی Hp 1300 امکانات عمده ای دارد که اهمیت گفتن دارد. این پرینتر با هدف جایگزینی با یکی از پرینتر های تک رنگ خانگی به مفهوم Hp 1200 لیزری طراحی شده است. از نظر ظاهر هر دو پرینتر تقریباٌ یکسان هستند ولی سری امکانات ی در ۱۳۰۰ عرضه شده است که در ۱۲۰۰ وجود ندارد اعم از قابلیت پرینت تحت شبکه و حافظه مهم بیشتر ولی با این حال کیفیت فوق العاده ی پرینت در ۱۲۰۰ قربانی کیفیت ضعیف ۱۳۰۰ شده است.

نصب راه اندازی ۱۳۰۰ به راحتی صورت میگیرد. جعبه محتویات پرینتر حاوی تقریباٌ همه تجهیزات مورد نیاز است یک کارتریج تونر، یک کابل برق، روش نصب پرینتر و نصب CD متأسفانه امروزه کمپانی اچ پی مشابه با زیاد ی از شرکت های سازنده ی پرینتر کابل های USB و موازی را با محصولات خود عرضه نمی نماید . راهنمای نصب پرینتر حاوی مراحل گام به گامی بوده که با دنبال کردن آن به راحتی میتوانید پرینتر را راه اندازی بکنید . CD حاوی یک روش فرد بوده که بسياري از برنامـه های نصب و امکانات پرینتر را ارائه میدهد. همين طور تشریح جامعی از ویرایش ی های ۱۳۰۰ در مقایسه با ۱۲۰۰ در این راهنما گنجانده شده است.

طراحی پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

طراحی خود پرینتر زیاد آسان است. وزن ۱۹ پوندی این پرینتر آنرا کمی جهت جابجایی مساله تولید و ساخته است. ابعاد این پرینتر مساوی با ۱۶٫۳ اینچ در طول ۱۹٫۱ اینچ عمق و ۹٫۵ اینچ ارتفاع است . با تذکر به اینکه سینی کاغذ کارتریج هر دو در جلوی پرینتر قرار میگیرند نصب آنها به راحتی صورت میگیرد. کارتریج تونر دقیقاً در پشت یک پانل با قابلیت برداشتن قرار میگیرد.همچنین سینی کاغذ مهم میتوانید از سینی فید دستی که در بالای سینی کاغذ اصلی قرار گرفته است استفاده بکنید . البته اگر چه برداشتن سینی مهم نیاز به انرژی بسیار زیاد ی دارد تا بتوان آنرا از زیر سینی فید دستی بیرون کشید.

یکی از خصوصیات ی رایج اما ناآسان کننده در پرینتر های لیزری ارزان قیمت پنلی از چراغ های LED بوده که میخواهند به شما بگویند پرینتر در حال انجام چه کاری است. متأسفانه ۱۳۰۰ هم از این قاعده مستثنی نیست. جهت درک عملکرد این چراغ ها باید به راهنمای پرینتر مراجعه بکنید . هیچ مطلبی بر روی پرینتر نوشته نشده است تا بتوان وضعیت این چراغ ها را درک کرد.

Hp 1300با عمده ی سیـستم علت ها سازگاری دارد. درایور های این مـدل جهت ویندوز ۹۵ به بالا MAC OS X Novel Netware لینوکس Red Hat لینوکس IBM AIX MPE-Ix فراهم شده است. ما در تعمیرگاه خود این مد را بر روی سیـستم علت ویندوز xp ورژن پیشرفته تست کرده ایم.

امکانات پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

یک سری قابلیت زیاد قابل توجه در این مـدل اعم از پردازنده ۱۳۳ مگاهرتزی موتورولا Coldfire حافظه اصلی ۱۶ مگابایتی با قابلیت ارتقا تا سقف ۸۰ مگابایت وجود دارد. این معین ات سخت افزاری به اندازه ای هست که بتوان از این پرینتر در مشاغل اداری در مقیاس کوچک استفاده کرده . سرعت بالا آمدن پرینتر بسیار زیاد بالاست. در تست این محصول در تعمیرگاه شرکـت وسائل الکترونیک آبنوس اولین برگ در کمتر از ۱۰ ثانیه به خروجی فرستاده شد. این پرینتر همين طور مجهز به یک اسلات گسترش برای سرور پرینت اترنت هم است (مـدل Hp1300N با آداپتور جهت اینکار عرضه شده است). همچنین میتوانید آداپتور شبکه JetDirect را جهت امکانات سریعتر اترنت خریداری بکنید .

سینی کاغذ مهم در این پرینتر قادر به مراقبت ۲۶۰ برگ کاغذ استاندارد در ابعاد مختلف است . سینی فید دستی هم میتواند ده برگ را نگه داری نماید . یک سینی کاغذ ۲۵۰ تایی نیز که در پایین پرینتر تعبیه می شود در کل میتواند ظرفیت تعداد کاغذ وردی در این پرینتر را به ۵۱۰ برگ ارتقا دهد. سینی خروجی هم که در پشت پرینتر قرار گرفته است دارای ظرفیت ۱۲۵ برگ است .

در این پرینتر قادر خواهید بود به صورت دستی به پرینت دوپلکس(پرینت در هر دو طرف کاغذ) بپردازید. همچنین میتوانید واترمارک های سفارشی را به سند اضافه بکنید . مد Economode هم در این پرینتر وجود دارد که میتوان از آن در موارد ی که کیفیت پرینت خیلی مهم نیست مصرف کرد تا تونر کمتری جهت پرینت استفاده شود. اما در این مد اسناد خیلی خوانا و شفاف هستند . رزولوشن پیش فرض جهت این پرینتر ۶۰۰×۶۰۰ نقطه در هر اینچ بوده که میتوان آنرا تا سقف ۱۲۰۰×۱۲۰۰ نقطه در هر اینچ ارتقا داد.

در صورتی که به پرینت سریع نیاز دارید ۱۳۰۰ گزینش خوب ی است. در تست های صورت گرفته بوسیله ما در تعمیرگاه شرکـت ۱۳۰۰ خوب به خروجی ۱۶٫۲ برگ متنی در هر دقیقه گردید. این پرینتر نه تنها نسبت به رقبای کلاس خود خیلی سریع است بلکه بنابه ادعای اچ پی ماکزیمم سرعت پرینت در این پرینتر ۲۰ برگ در دقیقه است که به نظر صحت دارد. بسياري از پرینتر ها بجز کالاها شرکـت اچ پی هیچ وقت سریع ی که بوسیله سازندگان شان ادعا شده است نرسیده است. در آزمایش پرینت اسناد گرافیکی این پرینتر سرعت ۱۱٫۳۷ برگ در هر دقیقه را با رزولوشن پیش فرض جهت ما عرضه کرد که سرعت بسیار زیاد قابل ملاحظه ای در مقایسه بابقیه رقبا است .

انتظار داشتیم کیفیت پرینت در این پرینتر مشابه با سرعت آن چشـم گیر باشد. متون پرینت شده فاقد شفافیت برجستگی تیزی بودند. وضعیت کیفیت اسناد گرافیکی نیز ایده آل نبود. تصاویر سیاه سفید دارای ظاهری شفاف روشن نبودند که اما این معایب ممکن است جهت بسیار زیاد ی از مشاغل مهم نباشد.

Hp 1300 در حال حاضر بوسیله شرکت اچ پی تولید نمی شود . شما میتوانید مواد مصرفی وخدمات پشتیبانی تلفنی رایگان را در وب وب سایت مجموعه وسائل الکترونیک آبنوس که سرشار از اطلاعات زیاد ی ارتباط با این محصول وبقیه محصولات مرتبط با این پریتر است دیدن فرمایید. دریافت ترین درایور ها و نکات پشتیبانی تخصصی ایمیل ی را هم می بایست بهبقیه سرویس های ارائه شده به همراه این محصول توسط شرکت وسائل الکترونیک آبنوس افزود.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک