شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

مراکز خرید شهر ولادی وستوک

تور روسیه

بازارهای مکانی بسياري در سطح شهر یافت میشوند. یک فروشگاه بزرگ گام در خیابان اسو تلانسکایا ،مقابل میدان پلوشات بورتسوی رولوتسی قرار دارد. مغازه های لوازم الکترونیکی کمی آن طرف تر ( به طرف شرق ) قرار دارند.

مجتمع تجاری مرکزی Central Shopping Complex

این مجتمع درست در راستای خیابان اصلی یو ۱ اسوتلانسکایا U1. Svetlanskayaدر نزدیکی میدان مرکزی قرار گرفته است.

مرکز خرید شاخ طلایی Golden Horn Shopping Center

این مرکز ویژه خرید زنان بوده یعنی ورود آقایان ممنوع است اما ساختمان آن جذاب تر دیدنی تر از کالاهایی است که در آنجا عرضه میشوند. این ساختمان در سال ۱۸۸۰ توسط تاجر مکانی به عنوان هتلی با سالن کنسرت درست شد که در سال ۱۹۰۵ در آتش سوزی ویران شد بعدها دوباره کاملا مرمت شد. به این ساختمان بعدا یک سالن تئاتر جوانان، یک سالن تئاتر نمایشی اضافه شد. اغل کالاهای آن مختص بانوان هستند از عبارت : لبـاس ( کت های خز دار ) ، کفش، جواهرات وبقیه ملزومات دختر انه .

مرکز خرید تسنترالنی Tsentralny Shopping Center

با کیفیت ترین مرکز خرید با محیطی پر از نقش نگار و تزئینات است . نمای داخلی از سنگ مرمر است و آسانسورهای وسیع و سقف گنبدی شیشه ای لذت خرید را بیشتر می کنند.

مرکز خرید تسنترالنی

فروشگاه دولتی جی.او.یو.ام ، مرکز خریدی به سبک گوتیک State Department Store – GOUM

این مرکز در سال ۱۹۰۰ بوسیله معمار آلمانی به نام جانگلدل ساخـته شد و یکی از معماری های جذاب به سبک گوتیک است . امروز بیشتر یک موزه است تا فروشگاه و قیمت سوغات در آنجا مناسب است ، به هر حال اماکن دیگری در مرکز تجاری شهر یافت میشوند که اجناس ارزان تری دارند.

بازار اسپورتیونایا Sportivnaya

بزرگترین بازار در شهر ولادی وستوک روسیه است .دالان های پر پیچ خم این بازار مملو از فروشندگانی است که تمام نوع جنسی را عرضه می کنند. اجناس چینی در اینجا حضـور وسیع ای دارند و واردات کالاهای چینی فرآوان است. طیف وسیع مواد غذایی که در این بازار به فروش می رسد شگفت آور و کمی غیر معمول است.

میر پریاژی Mir Pryazhi

مکانی ایده آل برای خرید صنایع مکانی از عبارت جواهرات دست ساز و لباس است . این مغازه ها کاموا صنایع دستی می فروشند.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک