شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

او به عنوان برادر MFC-J470DW AN-برای مصرف آسان برای پرینتر جوهر افشان چند منظوره است

نمایندگی brother

نمایندگی برادر,نمایندگی brother

که همچنین به عنوان دستگاه فکس اختصاصی، کپی و اسکنر عمل است. لیست قیمت آن ۱۰۰ $ (£ ۱۰۸، AU $ 149) است، ولی آن را به طور وسیع ای در دسترس آنلاین تا ۳۰ درصد کمتر است. آیا MFC-J470DW ارائه می دهد زود تر از معدل سرعت خروجی و خصوصیات ی کسب و کار پسند مانند فیدر اتوماتیک سند (ADF)، اتوماتیک دوپلکسر برای چاپ بر روی هر دو طرف ورق کاغذ تک مجموعه پروگرام که درب باز می شود چاپ و اسکن ابری (از عبارت توانایی جهت از سیـستم علت iOS و دستگاه های android چاپ). تعرفه جوهر هم پایین تر از خیلی ی از چاپگرهای نام تجاری در زیر ۱۰۰ $ محدوده، درآمد MFC-J470DW یک توصیه قوی جهت مصرف در هر فضای دفتر و یا منزل محل کار هستند .
طراحی و featuresBrother پیشرفت طراحی MFC-J470DW فراتر از خواهر و برادر بزرگتر سنگین خود را با رد پای بصورت فشرده است که ۱۶٫۱ اینچ عرض ۱۴٫۷ اینچ اندازه گیری شده بوسیله عمیق و ۷٫۱ اینچ قد بلند (که ۲۴٫۶ است توسط ۴۷٫۶ ۴۵٫۲ بوسیله سانتی متر). آن را به کوچکترین چاپگر در قفسه نیست، هر چند – اپسون هنوز هم دارای بالیدن جهت سری “کوچک در یک” آن مانند XP-420، اما آن آنقدر کوچک است چرا که آنها وری ندارد خصوصیات ی MFC-J470DW.Offices می توانید پول را بر روی کاغذ و با استفاده از دو رو، قطعه مفید از سخت افزار یکپارچه که به طور اتوماتیک بیش از ورق کاغذ می چرخانیم چاپ در هر دو طرف را نجات دهد. همچنین یک ۲۰ برگ اتوماتیک سند (ADF) سینی در بالای که برای اسکن دسته ای و یا فکس با مصرف از خط تلفن اختصاص داده شده مفید وجود دارد. بدون نیاز به چاپ آن.چنانچه شما به دنبال جهت فکس سند – اما ، چنانچه شما می خواهید به دیجیتال، شما همچنین می توانید “فاکس: رایانه ” انجام با مصرف از اتصال به اینترنت جهت برقراری رابطه به طور مستقیم از رایانه را به واحد آثار از طراحی های قدیمی تر برادر، چک کردن کنترل پنل. دکمه جهت انتخاب حالت، ناوبری منو ورود شماره تلفن تمام از لاستیک حس اتی که احساس می نماید ناآسان کننده برای استفاده و به ارمغان می آورد تجربه کلی کاربر را پایین گام ساخـته شده است. حداقل شما صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی رنگی LCD در سمت چپ که شما نشان می دهد چیزهایی مانند سطح جوهر، کمک به راه اندازی و مکان گیر کردن کاغذ (هر چند من خوشبختانه هیچ یک در طول تست تجربه). برادر لوایح MFC-J470DW به عنوان یک “کار هوشمند” چاپگر، که ممکن است عدم وجود خصوصیات ی photocentric مانند کارت خوان حافظه یک پورت USB با PictBridge سازگار برای کشیدن عکس زیبا به طور مستقیم کردن درایوهای ذخیره سازی فلش دوربین های دیجیتال را شرح دهد.
اما این بدان مفهوم نیست که نمی توانید بعضی وقتها اوقات عکس زیبا ها را چاپ در این دستگاه. در واقع ، سینی کاغذ قابل جابجایی در پایین است زبانه های پلاستیکی است که به راحتی تنظیم به جای محبوب اندازه های کاغذ عکس جالب مانند ۴ ۶ ۵ با ۷، همچنین اندازه های استاندارد مانند نامـه ، قانونی، اجرایی، و حتی پاکت نامـه کارت های شاخص .این اسکنر مسطح شیشه ای هم در بر میگیرد تا اسناد اندازه نامـه و می توانید پروژه های در فرمت های مختلف بر روی پوشه دیسک سخت به طور مستقیم به رایگان نرم افزار سند مشاهده SCANSOFT PAPERPORT را ذخیره بکنید ، پیام پست الکترونیکی ، یک پروژه مایکروسافت آفیس، یا این که برادر بسته نرم افزار ی با machine.f شما به دنبال دستورالعمل آسان دستی و اتصال چاپگر به شبکه Wi-Fi را، شما حتی می توانید مجموعه ای از اسکنر به طور اتوماتیک به دستگاه تلفن همراه سازگار با خود را در حال اجرا برادر iPrint و اسکن برنامـه جهت iOS، android / آمازون ارسال پروژه آتش، ویندوز فون ۷ یا ۸ و بلک بری (در Cortado).
مانند بسياري از بزرگ نام سازندگان چاپگر، برادر ارائه می دهد مجموعه ای کامل از برنامـه چاپ ابر است که مجوز می دهد تا به شما مصرف از گوشی هوشمند یا تبلت خود را در رابطه با خدمات وب مانند فیس بوک، فلیکر، Dropbox، و بیشتر به مشاهده پروژه های خود را در همه چشـم انداز وسیع ای از خدمات. به اضافه این، برادر نیز کار می نماید به آسانی با Google Cloud Print اپل AirPrint به ارسال شغل بی سیم به و از چاپگر با استفاده از مرورگر وب گوگل کروم و اپل دستگاه های iOS، respectively.Inks لوازم
خلیج کارتریج جوهر پشت درب پلاستیک شل ول به سمت راست سینی کاغذ نشسته خانه فیروزه ای، بنفش، زرد، سیاه و سفید کارتریج که به چاپگر تغذیه می کنند. کارتریج بسیار زیاد آسان برای نصب است که شما احتمـا لا حتی نمی خواهد نیاز کتابچه راهنمای آن را کشف کردن، و درب دسترسی آسان جهت مبادله آنها را آسان است – این فرایند است زیاد آسان تر از بلند کردن کل خلیج اسکن خودرو فیدر سند.
شما کمتر در پر کردن مجدد جوهر در مقایسه با پرینتر های رقابتی در زیر ۱۰۰ $ دسته حتی بیشتر در طول زمان با استفاده دائمی صرف. با فرض اینکه شما در XL کارتریج ظرفیت برادر که برای کمتر در خط مقدم ارائه جوهر بیشتر سرمایه گذاری، تعرفه های اضافه تا ۲٫۴ سنت در هر صفحه از جوهر رنگ و ۴٫۱ سنت جهت صفحه از جوهر سیاه و سفید.
که کمتر از همان XL هزینه جوهر اپسون XP-420 (3.5 سنت جهت رنگ، ۵ سنت برای سیاه و سفید)، پس شما پول را نجات دهد چنانچه شما را تا انتها چاپ بسياري از عکس جالب های رنگی و جزوات کسب کار، حتی چنانچه شما کارت خوان حافظه برای یاری به شما انجام این کار نیست.
آیا MFC-J460DW نمرات بالا در آزمون سرعت CNET ثبت، به بهتر ی در محدوده قابل قبول برای زیر ۱۰۰ $ پرینتر جوهر افشان. آن را از طریق استاندارد ۱۰ صفحه متن سیاه و سفید سند نمونه ما در نرخ ثابت از ۹٫۷۸ صفحه در دقیقه پرواز کرد، دو مساوی سرعت به همان اندازه قیمت پرینتر ۴۶۳۰ تمام در یک.
موتور چاپ برادر هم رقابت در تمام رنگی صفحه گرافیک دستگاه را با سرعت مبوسیله ​​۳٫۹۳ صفحه در دقیقه، پیشی گرفت. جهت مقایسه، اپسون XP-420 حتی نمی توانست توسط اسباب گردنده از یک صفحه در آزمون همان، تنها با ۰٫۴۲ صفحات چاپ در دقیقه است. اگر سرعت یک اولویت جهت کسب و کار شما است، برادر MFC-J460DW سزاوار دلار را.
کیفیت عکـس نیز بالاتر از میزان متوسط ​​جهت آنچه که من از چاپگر ۱۰۰ $ انتظار می رود. مخازن جوهر مجزا ارائه سطح اضافی از جزئیات است که پرینتر رقابت با یک مخزن سه رنگ تنها نمی تواند ارائه دهد، و یک فرق قابل توجه وجود دارد در صافی از انتقال رنگ، به خصوص در صورت تن و پرتره چند رنگ.
درایور نرم افزار اجازه می دهد تا شما را از طریق چرخه کیفیت چاپ مختلف برای حفظ جوهر باقی مانده، و شما بیش از با تولید مثل رنگ چاپگر راضی خواهید بود – نقاط تیره تر از عکس نمونه ما متراکم دست نخورده با رنگ های خونریزی است . رنگ های روشن به عنوان آنها باید موسیقی پاپ، و متن است به بهتر ی شکل گرفته تمام راه را به اندازه فونت کوچکتر است.
محیط کسب و کار نیاز به چاپگر چند منظوره است که ارائه می دهد ویژگی صرفه جویی در نرخ پتانسیل را دارد که ارتقا بهره وری و، و برادر MFC-J470DW ارائه نتایج قوی در هر دو جبهه. شما می توانید تمام وسائل شما نیاز به خلاق با پروژه های چاپ بدون پرداخت بیش از میزان از حق بیمه در پر کردن مجدد کارتریج جوهر. همچنین این، توانایی استفاده از دستگاه های تلفن همراه را به نمایش و ارسال مشاغل به چاپگر از طریق انبوهی از پروگرام های فرد دی مبتنی بر ابر این چاپگر مربوطه را در دفتر را حفظ خواهد کرد برای سال آمده است.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک