شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید

در بازارهای جهان ی، قیمت پرینترها با توجه به نوع کاربر ی آنها مفرق است.

خريد کارتريج

خريد کارتريج,فروش کارتریج,خرید کارتریج hp

امروزه با توجه به رقابت تنگاتنگ مجموعه های تولید کننده پرینتر می توانیم برای خرید پرینتر مورد نظر خود مورد های متنوعی جهت گزینش داشته باشیم. اکثرا ٌ فرد ان در مصارف خانگی خود ترجیح می دهند به دلیل جحم پایین چاپ، از چاپگرهای به نسبت ارزانتری مصرف کنند. ولی محدوده قیمت پرینتر فقط فاکتور مهم در گزینش آن ناست . بعنوان مثال پرینتر اچ پی مد DJ6000 نوع جوهرافشان که عمدتا فرد د خانگی دارد در زمره پرینترهای جوهرافشان ارزان قیمت است ، در چاپ متون با تصاویر گرافیکی مورد مناسبی است اما چنانچه بخواهیم از این پرینتر در چاپ عکس جالب های خانوادگی خود مصرف کنیم به کیفیت مطلوبی نمی رسیم. در مقابل پرینترهای لیزری با تذکر به اینکه جهت ارتقا کیفیت چاپ عکس زیبا نیاز به مواد مصرفی مرغوب تری دارند این امر منجر به گرانتر شدن قیمت این نوع پرینترها می شود اما چنانچه نیاز به چاپ تعداد زیاد ی اسناد متنی دارید این نوع پرینترها قابلیت بهتری نسبت به نوع جوهرافشان دارند.

لذا از موارد بسیار زیاد مهمی که بایستی در وقت خرید یک پرینتر ارزان به آن مد نظر داشته باشید اینست که در بعضی موارد قیمت کارتریج مصرفی پرینتر بعضاً با قیمت پرینتر مساوی ی می نماید . این مورد اکثرا ً در پرینترهای جوهر افشان مشاهده می شود که قیمت مواد مصرفی آنها بیشتر از پرینتر است در نتیجه زمان خرید پرینتر عملاً شما یک پرینتر ارزان قیمت را از بازار خریداری کرده اید با قبول برخي معایب آن نسبت به مدل های گرانتر بازار از عبارت سرعت چاپ پائین کیفیت پایین خروجی، در نهایت پس اتمام کارتریج مصرفی متوجه خواهید شد که قیمت کارتریج این دستگاه فرق چندانی با قیمت همان پرینتر خریداری شده شما نمی نماید .

اکثرا ٌ ً دو یا سه بار شارژ کارتریج جوهرافشان باعث صرفه جویی در نرخ ها می شود ولی در نهایت منجر به افت کیفیت پرینتر خواهد شد. پس در زمان خرید پرینتر ارزان، در نظر گرفتن قیمت شارژ کارتریج جوهر افشان مواد مصرفی پرینتر مد نظر شما از تذکر به قیمت تمام شده پرینتر مهم تر است جزو فاکتورهایی است که بعد از خرید پرینتر و در نتیجۀ تمام شدن کارتریج مصرفی ً خریداران و تولید کنندگان را درگیر خود می نماید .

چنانچه قصد مصرف از یک پرینتر جهت تامین نیاز بیش از یک کاربر را دارید، در نظر گرفتن قابلیت اتصال به شبکه معیار مهمی است . اکثر پرینترهای نو پورت اتصال به شبکه می باشند به این ترتیب اکثر رایانه های شبکه می توانند به راحتی از طریق کابل شبکه به این پرینترها متصل شوند. مساله اینست که چنانچه رایانه ی که پرینتر به آن متصل شده، خاموش شود دیگر امکان پرینت جهت کاربر ان دیگر وجود ندارد. گاهي از چاپگرهای مدرن مجهز به سیستم Wi-Fi هستند در اینصورت می توانید در هر محل دیگری کنترل بکنید .

چنانچه قصد چاپ عکس زیبا به صورت مستقیم و بدون استفاده از رایانه را دارید با مصرف از اسلات حافظه می توانید کارت حافظه دوربین را به چاپگر وصل کرده پس تصاویر خود را به تعداد دلخواه چاپ نمایید. همچنین چنانچه دوربین شما دارای بلوتوث است می توان از طریق بلوتوث یک چاپگر مدرن تصاویر مورد نظر را چاپ بکنید .
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک