شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه با نخ

لیفت سینه

لیفت سینه با نخ : پوست آدم از دوره میانسالی یعنی بین ۳۰-۳۵ سالگی به بعد شروع به پیر شدن و چروک شدن می نماید . این چروکیدگی پیری در بخش سینه ها در نتیجه افتادگی آنها قابل مشاهده است. اما در سن پایین تر هم افتادگی سینه به دلایل مختلف مانند چاق لاغر شدن یا دلایل دیگر ممکن است رخ دهد.
یکی از جراحی های زیبا یی رایج در ایران و جهان جراحی پستان جهت بالا نگاه داشتن آن است. اما این کار عوارض بسياري نظیر عفو نت، تداخـل در سیسـتم شیردهی و بسياري دیگر را ب دنبال دارد. ولی یکی ازروش های نوین در این امر لیفت سینه با نخ است. اینروش به گونه ای است که با وارد کردن چند نخ ویژه داخـل پوست سینه مانع افتادگی آن می شود. اما در اینشیوه سایز سینه در گرفتن نتیجه مطلوب بسیار زیاد تاثیر گذار است.
مسلما خانم هایی که سینه های کوچکتری دارند نتیجه بهتری از اینروش خواهند گرفت. نخ هایی که در اینآموزش به کار برده می شوند از جنس PDO است که قبلا آنها را در جراحی های حساس قلب و عروق همچنین جراحی چشـم دیده بودیم. این نخ ها با مکانیسم بدن آدم سازگار بوده هیچ گونه عوارض جانبی را به دنبال ندارند. لیفت سینه با نخ برترین بی خطر ترینروش جوانسازی پوست سینه و در نتیجه بالا نگه داشتن آن است. این نخ ها داخـل سوزن های مخصوصی قرار دارند که بسته به سایز سینه همين طور میزان افتادگی آن ابعاد شکل های مختلف ی دارند تعداد استفاده از آنها متغیر است.
این سوزن ها را برای قرار دادن نخ ها در محل مورد نظر، وارد پوست سینه می کنند بعد از قرار گرفتن در جای دقیق خود، سوزن ها را بیرون می کشند نخ ها داخـل پوست باقی می مانند. این نخ ها شکلی خار دار دارند. این بدین است که وقتی در محل خود قرار گرفت به هیچ وجه جابجا نشود و به همان فرم ثابت بماند. این نخ ها قابل جذب بوده و جای هیچ استرس را باقی نمی گذارد. لیفت سینه با نخ به خاطر ویژگی ها ی مهمی که نسبت بهبقیه روش ها دارد، زیاد مورد تذکر متقاضیان این امر قرار گرفته روز به روز بر تعداد آنها اضافه می شود.

لیفت سینه با نخ می توان گفت عوارض خطرناکی ندارد. اما عوارض اندکی مانند خارش، تورم و یا کبودی در برخي موارد مشاهده شده که اصلا جدی نبوده و به دلیل تحریک سلول های بافتی پوست است، که آن بعد از گذشت نهایتا ۲ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. اما لازم به ذکر است بسياري از پزشکان که تجربه کافی جهت انجام چنین کاری ندارند با سهل انگاری خود باعث عفو نت می شوند.
انجام لیفت سینه با نخ برای افرادی که داری شرایط زیر هستند پیشنهاد نمی شود:

– افرادی که به نوع پروتئین نخ ها حساسیت دارند.

– افرادی که سیـستم ایمنی بدن آنها اختلال دارد.

– خانم های باردار یا شیر ده

– افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند.

– افرادی که حساسیت های شدید دارند.

– افرادی که بیماری های سیـستم یک مزمن دارند.

– افرادی که سابقه ایجاد گوشت اضافه در محل زخم دارند.

– بیماران سرطانی

بهتر است قبل از انجام لیفت سینه با نخ تست های مربوط به حساسیت را بوسیله پزشکان کارشناس انجام دهید. شرایط گفته شده در بالا نه تنها در انجام لیفت سینه با نخ، بلکه دربقیه راهنمای ها باید مورد تحلیل قرار گیرند.
کلینیک زیبا یی رازی به پشتوانه پزشکان متخصص و با تجربه این اطمینان را به شما می دهد که با پشت سر گذاشتن یک جلسه بی تهدید با کمترین ممکن به فرم دلخواه دست پیدا بکنید جهت مشاوره رایگان در زمینه لیفت بازو وبقیه اعمال جراحی زیبا یی ، با متخصصین ما در کلینیک رازی ارتباط بگیرید.

ویژگی ها ی کاشت مو بهآموزش FIT : روش FIT یکی ازآموزش های رایج کاشت مو است . کاشت مو بهراهنمای FIT دارای ویژگی ها یی نسبت بهبقیه روش های کاشت مو است که در زیر به گاهي از ویژگی ها ی اینروش در کاشت مو اشاره می کنم :
۱) مزیت برتر کاشت مو بهروش FIT این است که محل برداشت مو جهت جراحی کاشت مو در پشت سر غیر قابل روئیت است.
۲) دومین مزیت جهت کاشت مو بهروش FIT این است که پوست محل کاشت مو بدون برجستگی و فرورفتگی است.
۳) در اینروش از کاشت مو ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی است.
۴) درروش کاشت مو بهروش FIT در جلسه اول می توانید بیشترین تراکم مو را داشته باشید .
۵) در صد بیشتر شدن مو های کاشته شده درروش FIT بالای ۹۰ درصد است .
۶) نسب بهبقیه روش های کاشت مو طبیعی ترین خط رویش مو را در جلوی سر دارد
۷) در اینآموزش از کاشت مو امکان تکرار جلسات کاشت مو تا ۶ ماه برای رفع کامل طاسی سر وجود دارد
۸) در اینروش از موهای بدن ( سینه کتف ) برای پیوند مو به سر در صورت لزوم استفاده می شود.
۹) کاشت مو بهراهنمای FIT سرپایی بوده نیاز به دوره نفاهت ندارد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک