آسیای شرقی

اما آسیا که به قاره کهن معروف است خود یکی از پر گردشگرترین قاره های این کره خاکی ست که هر ساله در مناسبت ها و تعطیلات مختلف پذیرای توریست های زیادی از قاره های دیگر است. در این مقاله می خواهیم به جنوب شرقی آسیا برویم و به چند نمونه کوچک از زیباترین و هیجان انگیزترین نقاط گردشگری این منطقه اشاره کنیم.

  1. مالزی
  2. تایلند
  3. مالدیو

مالزی و تایلند دو کشوری بسیار زیبا هستند که مردم زیادی از سراسر جهان برای تفریح به آنجا سف می کنند و شناخته شده هستند اما شاید کشوری به نام مالدیو که کمتر نامش شنیده می شود را کمتر کسی به آن سفر کرده باشد حال آنکه مالدیو خود یکی از زیباترین کشور های جنوب شرق آسیاست.

۱) مالدیو

تور مالدیو قطعا می تواند خاطره یک سفر هیجان انگیز برای شما را تا آخر عمر به همراه داشته باشد.

مجموعه ای از جزایر واقع در اقیانوس هند که از دیدنی ترین نقاط جهان بشمار می روند.

مالدیو

ماله (پایتخت مالدیو)، شهری آن‌قدر کوچک که می توان پیاده مسیرهایش را طی نمود. ساحل مصنوعی ماله در بخش شرقی و تور زیردریایی وال ها و تماشای دنیای زیر آب از داخل محفظه ای آهنین در بخش غربی از مهم ترین قسمت های دیدنی این جزیره هستند.

اما بهتر است بدانید زمستان بهترین فصل سفر به این کشور است.

سفری هیجان انگیز به جنوب شرقی آسیا , تور تایلند , تور مالزی , جابجایی با تاکسی های هوایی ,  تور زیردریایی وال ها , تور مالدیو , دیدنی ترین نقاط جهان

کاخ مولی آگه، مسجد هوکورومیسکی، قصر رنگارنگ مولیاژ، پارک سلطان، مسجد جامع و بازارهای ماله از دیگر جاذبه های گردشگری این کشور زیبا هستند.

و در پایان اینکه، اگر قصد جابجایی بین جزایر را داشتید بهتر است لذت جابجایی با تاکسی های هوایی را از دست ندهید!

۲) مالزی

مطمئنا جاذبه های گردشگری مالزی آنقدر زیاد و متنوع هستند که هر سلیقه ای را ارضا می کنند.

طبیعت بکر و زیبای مالزی از جمله جنگل ها و سواحل چشم نواز یا آثار باستانی هر توریستی را به سمت خود می کشاند. البته نباید از آسمان خراش های مدرن و حیرت انگیز مالزی نیز غافل شد.

مالزی

برج های دوقلوی پتروناس، غارهای باتو، ارتفاعات کامرون و معبد تین هو تنها چند نمونه کوچک از بین ده ها جاذبه گردشگری این کشور می باشد. پس میان سفرهای خارجی تفریحی خود بهتر است تور مالزی را هم بگنجانید.

۳) تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند آنقدر متنوع و جذاب هستند که هر گردشگری را انتخاب از میان آنها دچار تردید می کند.

تایلند

از جزایر سامویی با سواحل شنی ناب گرفته تا معبود بودای طلایی و بازار شناور در بانکوک و خلیج فانگ نگا و سینمای شناور در پوکت و … همه و همه هر انسانی را دچار وسوسه برای رفتن به تور تایلند می کند.