دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

اشرافی ترین و گران ترین مسکن های جهان

اشرافی ترین و گران ترین مسکن های جهان

در این پست از سایت banamandegar.ir میکوشیم تا شما دوستان همیشه همراه را با اشرافی ترین و گران ترین مسکن های جهان بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این مطلب به بررسی امکانات رفاهی هر یک از این خانه ها میپردازیم.

سایت املاک تهران

وقت ی ثروت بی‌حد باشد؛ بالاخره بایستی جایی برای خرج کردنش پیدا کرد. در ایـن مواقع چه جایی بهتر از خانه. بعضی از ثروت‌مندان جهان علاقه‌ی زیادی به داشتن خانه‌های بسیار لوکس و بزرگ دارند و همین علاقه سبب شده هست که ارقام نجومی را صرف ساختن یا خرید خانه‌هایی کنند که بیشتر شباهت به کاخ و قصر دارند. با کجارو همراه باشید تا با گران‌ترین؛ بزرگ‌ترین و اشرافی‌ترین خانه‌های جهان آشنا شوید.

خانه‌هایی که در ادامه از آن‌ها خواهید خواند؛ گران‌ترین‌ها و لوکس‌ترین‌های در جهان می باشند . خانه‌هایی که صدها میلیون دلار صرف ساختن یا خریدشان شده است .

قلعه‌ی دراکولا؛ رومانی

قلعه‌ی دراکولا

sadaf22.com

ایـن خانه‌ی ۱۳۵ میلیون دلاری در رومانی واقع شده و یکـی از لوکس‌ترین قلعه‌های جهان است . سـال ۱۹۸۰ بود که ایـن قلعه که به عنوان خانه‌ی دراکولا شناخته می‌شود تبدیل به موزه شد. ایـن خانه‌ی بزرگ و اشرافی ۵۷ اتاق و ۱۷ اتاق خواب دارد و لوازم خانگی آنتیکش بر قشنگی آن افزوده‌اند.

آپ‌داون کورت؛ انگلستان

آپ‌داون کورت

ایـن یک خانه‌ی ۱۳۹ میلیون دلاری هست که در دهکده‌ی ویندلشام انگلستان واقع شده است . معماری ایـن مسکن به سبک کالیفرنیایی است . آپ داون کورت در یک زمین ۵۸ هکتاری ساخته شده است؛ ۱۰۳ اتاق دارد و مجهز به تمام امکانات لوکس شده است . سـال ۲۰۰۵ ایـن مسکن جز گران‌ترین‌های جهان بوده است .

منِر؛ لوس آنجلس

منِر

ایـن مسکن ۱۵۰ میلیون دلار می‌ارزد و بزرگ‌ترین خانه‌ی لوس‌آنجلس است . به آن نام اسپلینگ منِر را می‌دهند. منر سـال ۱۹۹۱ به سبک کاخ‌های فرانسوی در زمینی به مساحت ۴/۶ هکتار ساخته شده هست که ۱۲۳ اتاق به همراه تمام امکانات لوکس را دارد.

ویلای فرانچوک؛ لندن

ویلای فرانچوک

ایـن مسکن ۱۶۱ میلیون دلار می‌ارزد و در مرکز لندن و در منطقه‌ی بلگریویا واقع شده است . مسکن به سبک ویکتوریایی ساخته شده هست و ۶ طبقه دارد. تمام امکانات لوکس مثل باشگاه؛ استخر؛ سینما؛ سـال ن بولینگ و دیگـر امکانات در ایـن مسکن تعبیه شده‌اند.مشاور املاک تهران,سایت املاک تهران,سایت املاک تهران,لوکس ترین خانه های جهان,گران قیمت ترین خانه های جهان,رهن,اجاره,اجاره منزل,خرید آپارتمان,خرید خانه ویلایی

 

ویلای ویکتوریایی؛ اوکرایـن

ویلای ویکتوریایی

ایـن یک مسکن ۱۶۱ میلیون دلاری دیگـر هست که مالک آن النا فرنچوک تثواب بشر دوست اوکرایـن ی است . ایـن خانه‌ی ۵ طبقه دارای استخر؛ سونا؛ باشگاه؛ سینمـا و یک اتاق وحشت است .

عمارت هرست؛ سن سیمون؛ کالیفرنیا

عمارت هرست؛
سن سیمون

ایـن مسکن ۱۶۵ میلیون دلاری بوده و در ساحل مرکزی کالیفرنیا واقع شده است . مالک ایـن مسکن ویلیام رندولف روزنامه‌نگار آمریکایی هست و خانه‌اش در یک زمین ۶ هکتاری بنا شده است . ایـن خانه‌ی اشرافی ۲۹ اتاق دارد و ویدئو مشهور پدرخوانده در آن ویدئو‌برداری شده است .

فرفیلد پاند؛ نیویورک

فرفیلد پاند

ایـن خانه‌ی ۱۷۰ میلیون دلاری متعلق به آیرا رنرت سرمایه‌گذار و تثواب است . ایـن مسکن در یک زمین فوق‌العاده بزرگ به مساحت ۶۳ هکتار واقع شده هست و به عنوان بزرگ‌ترین خانه‌ی مسکونی آمریکا شناخته می‌شود.

پنت‌هاوس؛ لندن

پنت‌هاوس

ایـن پنت‌هاوس ۲۰۰ میلیون دلاری در هایدپارک لندن واقع شده و تا الان گران‌ترین و لوکس‌ترین آپارتمان جهان است .

ویلای لئوپولدا؛ ریویرای فرانسه

ویلای لئوپولدا

ایـن خانه‌ی ۵۰۶ میلیون دلاری گران‌ترین و لوکس‌ترین ویلای اروپا است . ایـن مسکن ۲۷ طبقه دارد و سـال ۱۹۰۲ توسط پادشاه لئوپولد ساخته شده است . بنای ساختمان ۸۰۰۰۰ مترمربع بوده که در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار واقع شده است . در ایـن مجموعه دو خانه‌ی مهمـان و یک ساحل اختصاصی وجود دارد که برترین ساحل جنوب فرانسه است . ۱۱ اتاق خواب؛ ۱۴ سرویس و یک باغ بزرگ از دیگـر امکانات ایـن ویلا می باشند .

آنتیلا؛ بمبئی

آنتیلا

ممکن است باورتان نشود اما گران‌ترین خانه‌ی جهان به قیمت ۱ میلیارد دلار در بمبئی واقع شده هست که ۲۷ طبقه دارد. گفته می‌شود ایـن مسکن نسخه‌ی مدرن تاج محل است . مالک ایـن مسکن موکش آمبانی پنجمین مرد ثروتمند جهان هست و با مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع؛ تمام امکانات لوکسی را که انتظار می‌رود دارد.

منع
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک