شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

اکران THE WITCHER MOVIE در سینما سال ۲۰۱۷

اکران THE WITCHER MOVIE در سینما سال ۲۰۱۷

در این بخش از اخبار سینما قصد داریم به معرفی یکی از فیلم هاییی که قرار است در سال ۲۰۱۷ در سینما اکران شود بپردازیم . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود.

photo_2015-11-06_16-59-24

با اینکه بیشترWitcher  را به خاطر سه گانه بازی های آن میشناسند ، ولی Witcher در واقع با یک سری قصه کوتاه و کتاب ، نوشته ی Andrzej Sapkowski دیده به جهان گشود .کتاب ها ( وضمناً سری بازی ) ماجراجویی های شخصیت مهـم  The Witcher: Gralt of Rivia را دنبال می کند که با هیولا ها در سرزمینی به نام The Continent مبارزه می کند .از آنجا که کمپانیِ Sean Daniel و Platige films در حال همکاری برای تهیه یک سریال بلند حول کاراکتر مهـم این بازی اند ، درسال ۲۰۱۷ ، طرفداران این عنوان قادر خواهند بود که از آن روی  پرده ی نمایش به عنوان یک سریال لذت ببرند. با وجود این که این مرتبه دوم هست که سریالی با اقتباس از این کاراکتر ساخته می شود ، ولی نخستین بار هست که این سریال و عنوان ، سر از Hollywood  در آورده !در واقع سریال اقتباس مستقیم از سری بازی های آن نخواهد بود ولی با این حال قصه ی پیرامون  Gralt است و شخصیت مهـم آن Gralt  خواهد بود .

به جای آن ، قصه بر حسب تم و قصه های The witcher و Lesser evil خواهند بود که هر دوی این ها را میتوان در مجموعه قصه های The Last Wish یافت .در صورت موفقیت این سریال ، سریال های بعدی آن نیز به جای  اقتباس از بازی ، به طور مستقیم از تم وقصه خود  Witcher خواهند بود .  اما ساخت  سریال تلویزیونی آن نیز مورد بحث هست ولی این هم به موفقیت خود سریال بستگی دارد.

کمپانـی Sean Daniel تجربه ی خوبی در تهیه قصه های تبسیار وفانتزی دارد ،از نمونه های آن نیز میتوان به سری سریال های مومیایی “The Mummy Franchise”  اشاره نمـود . این کمپانی در واقع سازنده ی Remake جدید و در حال ساختِ سریال Ben_hur نیز هست . در کنار آن ، Platige films با خود شخصیت ، یعنی Gralt تجربه دارد ، چرا که سازنده ی دCut scene های هرسه شماره ی بازی های  The Witcher  بوده می باشد.
Tomasz Baginski، یکـی از ناحقوق های جایزه ی Academy award ، که سینماتیک های خود بازی را نیز کارگردانی کرده ، کرگردان این سریال خواهد بود. این پروژه از آن پروژه هایی هست که یا بسیار عالی از آب در میآید ، یا بسیار بد ؛ که اما شانس عالیاز آب در آمدن آن کمی زیـادتر می باشد. سینماتنیک های The Witcher  واقعا عالی بودند و بر خلافعنوان های فانتزی کنونی که کمی اغراق آمیز و قابل پیشبینی اند ، روی دو عنصر اکشن و انتفالاحساسات( Action & Emotion ) خیلی کار شده بود .

ایده ی تولید سریال تلویزیونی در کنار سریالهای چند گانه نیز خیلی هیجان انگیز هست ، به زمینه با دیدن تعداد زیاد قصه هایی که Sapkowski در این چند سـال اخیر نوشته هست ، چرا که منبع  و سورسِ بسیاری برای قصه اینسریال یا سریال فراهم کرده می باشد. کمبود بودجه ی برای چنین سریال هالیوودی از سمت کمپانـی Platige films ، یا شانس %۶۰ به %۴۰ عالی یا بد شدن این سریال از سمت کمپانـی Sean Daniel ، شانس دارد شما را برای دنبال کردن این سریال یا سریال دودل نماید ، با این وجود ، حتی چنان چه این سریال با شکست مواجه گـردد و دقت زیادی از سمت طرفداران جلب خود نکند ، در این شکی نمی بـاشد که این سریال ، از اقتباس و سریال قبلی که از witcher درست شد مناسـب تر خواهد بود؛

جذاب هست آگاه باشید وقتی که از خود نویسنده ی the witcher ، یعنی آقای (Sapkowski) در مـورد ی سریال قبلی سوالی پرسیدند ، اینگونه پاسخ داد : “از آن خیلی متنفرم(!)”.

The Witcher حالا در حال تهیه بوده و پیش بینی می شود که اوایل سـال ۲۰۱۷ ارائـه گـردد .

از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم .برای مشاهده آخرین اخبار سینما و هنر کلیک کنید.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک