دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

تاپ دی اپلیکیشن درخواست خودرو

تاپ دی اپلیکیشن درخواست خودرو 

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با قدرتمندترین و مطمئن ترین برنامه حمل و نقل هوشــمند درون شــهري آشنا کنیم.  این برنامه یک پلت فرم تخصــصــی مبتنی بر فناوري تلفن هاي هوشمند همراه،خدمات رسانی به مسافرین را آغاز کرده ا ست. این شرکت با سرعت قابل توجهی در حال اجراي برنامه هاي توسعه اي خود است و با اتکاء به خداوند کریم و توانایی نیروهاي فنی ارزشمند خود ارائه خدمات سریع، با کیفیت و امن و ایمن را به مسافرینش تضمین می نماید.

photo_2017-11-10_17-26-00

تاریخچه تاپ دی 

در این طرح تخصصی و دانش بنیان کشوري، رانندگان گرامی بی شماري شرکاي تجاري ما هستند. ما به این شراکت افتخار می کنیم و جهت تقویت و پایداري این شراکت تمام تلاش خود را بکار می بندیم. خدمات ما از حمل و نقل هاي اقتصـــادي(Economic) تا حمل و نقل هاي لوکس(Luxury) و ویژه، همگی با مراقبت و نظارت دقیق بخش هاي نظارت و کنترل کیفیت شرکت و با همکاري رانندگان مجرب، باتجربه و آموزش دیده انجام می شوند. ما براي آرامش مسافرین و رانندگان گرامی و خانواده هاي آنان،برنامه هاي تخصصی و بلندمدتی داریم. براي تحقق این اهداف ارزشمند شبانه روز تلاش می کنیم و این تلاش را جزء وظایف خود می دانیم. از اینکه در استفاده از خدمات شهري تاپ دي را انتخاب می کنید، صمیمانه سپاسگزاریم. این قدردانی را سراپا افتخار میدانیم چون شما مسافرین عزیز و رانندگان گرامی “براي ما مهم هستید”

آرامش ذهنی خانواده ها را با فراهم ساختن مسافرتی با کیفیت عالی،امنیتی غیر قابل تصور و خدماتی دور از انتظار فراهم می نماید. ما مطمئن هستیم کسانی که با تاپ دی سفر می کند،حتماً عضوی از خانواده ما هستند و لایق شایسته ترین عملکرد شرکت می باشند.

خیلی ساده، شما با کمک اپلیکیشن تاپ دی، درخواست خودرو می کنید.خودرو وقتی شما را به مقصد می رساند لازم است کیف پول خود را خارج کرده کرایه را پرداخت کنید یا از طریق کیف پول مجازی این کار را انجام دهید.وقتی به مقصد می رسید از خودرو خارج می شوید و می روید.

تاپ دی به تعداد زیادی راننده، در میادین و معابر، متصل است. در چند ثانیه، درخواستتان را ارسال می کنید و در چند دقیقه، راننده خودروی درخواستی تان را، به راحتی مشاهده می کنید.

تاپ دی با رانندگانی آموزش دیده و کاملاًحرفه ای همکاری می کند. هر دقیقه مسافرت شما با تاپ دی، با خودروهایی خواهد بود که از نظر فنی کنترل شده اند و بیمه های حوادث لازم را دریافت کرده اند.مسیر مسافرت شما به صورت مستمر توسط کارشناسان تاپ دی کنترل می شود.البته شما می توانید مسیر مسافرت خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

تیم تاپ دی،اولین بخش از ماموریت خود را خشنود سازی مردم قرار داده است. معتقدیم در کنار رانندگان تاپ دی که شرکای تجاری و گرانقدر ما هستند مسافرین عزیز،نیز سرمایه های وصف ناپذیر تاپ دی هستند. ما امکان امتیازدهی به سفرها را برای شما مسافرین عزیر فراهم کرده ایم و قطعاً نظرات و پیشنهادات شما را در ارتقاء خدمت رسانی شرکت خود،بکار خواهیم گرفت.از این که به عملکرد تیم تاپ دی حساس هستید،از شما صمیمانه قدردانی می کنیم.

کاربران گرامی جهت مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد حمل و نقل اینترنتی کلیک کنید
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک