شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

جذاب ترین مطالب برای اینستاگرام

جذاب ترین مطالب برای اینستاگرام

شاید برای شما نیز این سوال مطرح شده باشد که برای جذب خریـدار در اینستاگرام چه مطالبی منتشر کنیم؟ در این پست قصد داریم بصورت مختصر و مفید پاسخی مناسب و کاربردی برای شما کاربران عزیز ارائه نماییم. با ما همراه باشید.

post-on-instagram-960405

انـدکی به اطراف خود دقت نمایید ! اشخـاص زیادی را می‌بینید که در تاکسی، مترو، پارک و … مدت‌ها به موبایل خود خیره می‌شوند و در شبکه‌های اجتماعی مشغول گشت و گذار می‌شوند. هم اکنون در ایران تلگرام و اینستاگرام از دیگر رقبا پیشی گرفته‌اند و در میـان ایرانیان محبوبیت بیشتری پیدا کرده ‌اند. و تمام اینها برای صاحبان کسب و کار و بازاریاب‌های حرفه‌ای، یک پیغام واضح و معیـن دارد: جذب خریـدار در اینستاگرام را از دست ندهید!

تعلل را کنار بگذارید و از این حالا به فکر بازاریابی و جذب خریـدار در اینستاگرام باشید. برای کار در شبکه‌های اجتماعی می بایست خلاقیت به خرج دهید تا طرفداران خود را بیشتر شدن دهید. برای بیشتر شدن فالوور در اینستاگرام و ضمناً  بیشتر شدن لایک اینستاگرام در اینستاگرام خود کوشش نمایید . مهمترین مقوله داشتن پست‌های خلاقانه و مشابه می‌باشد. هرچند برای خرید فالوور ایرانی و معرفی پیج اینستاگرام خود می‌توانید از ربات‌هایی همچون ربات بیشتر شدن فالوور فالوجت بهره گیری نمایید ولی در هر حال پرسش مهـم این هست که نهایتاً برای جذب خریـدار در اینستاگرام چه مطالبی می بایست منتشر کرد؟ انتشار چه پست‌هایی می‌تواند برای کسب و کار ما سودمند باشد؟ با فالوجت همراه باشید.

در این مطلب سه نوع پست برای انتشار در اینستاگرام بیان می‌شود. مناسـب تر هست هر سه نوع پست را در اینستاگرام خود داشته باشید.

 

هر کسب و کاری که دارید، بر روی آموزش سرمایه گذاری نمایید . احتمالا بگویید کسب و کار من در حوزه فروش بیمه است، من چه مطالبی را آموزش دهم؟ مطمئناً کاربران بیشتری تمایل دارند دربـاره نکات بیمه‌ای اطلاعات کسب کنند. حتی یک کارواش، می‌تواند نکاتی را دربـاره مراقبت از ماشین آموزش دهد. پس در هر زمینه‌ای که کار می‌نمایید برای جذب خریـدار در اینستاگرام می بایست روی مقوله آموزش سرمایه گذاری نمایید .

یکـی از مطالب جذاب برای کاربران، تشخیص کالای مهـم از تقلبی می باشد. بنا به نوع کسب و کار خود آموزش دهید چطور می‌توانند باتری مهـم تلفن همراه را از نوع تقلبی آن تشخیص دهند؟ چطور می‌توان زعفران مهـم را از تقلبی تشخص داد؟

قطعاً شما هم این نکته را تأیید می‌نمایید که مطالب آموزشی به خوبی در میـان کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند.

 

 ۲) ثابت نمایید مورد اعتماد دیگران می باشید

هدف شما از کار در اینستاگرام، جذب خریـدار در اینستاگرام می‌باشد. مشتری‌ها چطور می‌توانند به شما اعتماد کنند؟ وقتی می‌بینند دیگران به شما اعتماد می کنند!

چطور می‌خواهید ثابت نمایید که مورد اثبات دیگران می باشید ؟ از حضور خود در نمایشگاه‌ها و مشتریان خود عکسی منتشر نمایید . مسابقه برگزار نمایید و از مشتریان خود بخواهید تا عکس‌هایی با محصولات شما برایتان ارسال کنند. احتمالا یکـی از عـلت ها ی که کسب و کارها برای بیشتر شدن فالوور اینستاگرام کوشش می کنند هم این مقوله باشد. آیا برای شما هم پیش آمده نیت رفتن به دو رستوران در کنار هم داشته باشید، وقتی با ازدحام جمعیت در یکـی از رستوران‌ها مواجه می‌شوید، احتمالاً شما هم ناخواسته به سمت همـان رستوران کشیده می‌شوید. احتمالا بسیار با خود اینگونه فکر می‌کنند که علـت این تمام شلوغی کیفیت غذای آن رستوران می باشد. یعنی شما به اعتماد دیگران، اعتماد می‌نمایید .پس در شبکه‌های اجتماعی هم می بایست به دیگران ثابت نمایید که مشتریان بیشتری به شما اعتماد کرده ‌اند

کاربران عزیز با توجه به توضیحات بالا امیدواریم بتوانید جذاب ترین مطالب برای اینستاگرام خود انتخاب و منتشر نمایید . برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت آذر پلاس مراجعه نمایید.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک