جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
  • :
  • :

پرداخت در محل

شما جهت فروش هر محصولی نیاز دارید تا ابتدا آنرا عرضه بکنید . مثلاً فروشبعضی افتتاح بکنید اجناس را در آن به نمایش بگذارید. در اینترنت این امر توسط طراحی یک وب سایت صورت می گیرد. به وب سایت های اینترنتی که برای فروش کالاهای شما ایجاد می شوند حاوی معین ات، عکس، توضیح ات، فیلم دیدنی ی در رابطه با کالا … هستند ، فروشگاه مجازی یا فروشگاه الکترونیکی می گویند.


پرداخت پس از دریافت کالا

ولکس,فروشگاه پستی,خرید و فروش اینترنتی,سایت ولکس,واسطه پستی,سرویس فروش اینترنتی,پرداخت پس از دریافت کالا,پرداخت پس از تحویل

نحوه کار فروشگاه های اینترنتی فعال در زمینه خرید و فروش اینترنتی که مجهز به سرویس فروش پستی پرداخت در محل هستند به صورت زیر است :

۱- خریدار وارد فروشگاه اینترنتی شده کالای مورد نیاز خود را گزینش معین ات را وارد می نماید .
پس شیوه پرداخت مبلغ سفارش نوع ارسال سفارش با انتخاب یکی ازشیوه های زیر توسط خریدار وهله خرید انتها می پذیرد.

روش های پرداخت سفارش:

– پرداخت از طریق کارتهای اعتباری (پرداخت آنلاین): در این سیـستم خریدار مبلغ سفارش را از طریق کارت های بانکی(عضو online payment)به صورت آنلاین پرداخت کرده و بعد از ارسال سفارش بوسیله فروشگاه مبلغ سفارش به فروشگاه پرداخت خواهد گردید.
-پرداخت بعد از تحویل در محل (COD): در این سیسـتم مامور پست بعد از تحویل مرسوله به خریدار، مبلغ سفارش را دریافت و به حساب کمپانی پرداخت واریز می نماید بعد از آن شرکت پرداخت با فروشگاه تسویه حساب می نماید.

روش های ارسال سفارش:
– پست پیشتاز (تحویل۴۸ ساعته)
-پست سفارشی (تحویل ۳ الی ۵ روزه)
– پیک (تحویل ۸ ساعته)

۲- بعد از اتمام خرید کد رهگیری سفارش به خریدار نمایش داده خواهد شد و هم از طریق پیام کوتاه ایمیل جهت خریدار ارسال خواهد گردید.

۳- در وهله بعد مدیر فروشگاه با استفاده از پنل اختصاصی پرداخت که در اختیار دارد فاکتور سفارش حاوی اطلاعات خریدار را پرینت گرفته بعد از بسته بندی کالای مورد نظر، در پنل خود سفارش را ” آماده به ارسال ” اعلام می نماید. در این لحظه موجود بودن کالا ارسال آن از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد. ضروری به ذکر است سیـستم لجستیک پرداخت میتواند انبارداری، بسته بندی و پرینت فاکتور سفارشات تغییر وضعیت دادن سفارشات را جهت شما انجام دهد.

۴- مامور پست با استفاده از پنل اختصاصی سامانه پرداخت اطلاعات را دریافت کالا را از فروشگاه جمع آوری به استان خریدار ارسال می نماید. در این لحضه ارسال سفارش از استان مبدا از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد.

۵- مامور پست استان توزیع، سفارش را در مکانی که بوسیله خریدار اعلام شده تحویل خواهد داد. در صورت عدم حضـور خریدار، مامور پستمجدداً در روز بعد جهت تحویل سفارش به خریدار مراجعه خواهد نمود و در صورت عدم خریدار، سفارش بوسیله مامور پست، پیش برگشت خواهد گردید و پس جهت فروشگاه ارسال می گردد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک