چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

کدام لباس عروس به من بیشتر می آید ؟

wedding dress

آموزش خرید عروس – ساده و راحت ولی شاد و زیبا

احتمالا جهت خیلی از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن لبـاس ‌های عروس پفی، پرنسسی و براق که در جنس‌های حریر و تور می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان لبـاس عروس معتقد هستند اصول مهمی در انتخاب لبـاس عروس وجود دارد که رعایت آنها از شکل و جنس لبـاس ی که عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با برخي از این اصول، آشنا شوید.

اگر قدتان بلند نیست، لبـاس پرنسسی نپوشید

‌های پرنسسی بیشتر جهت عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این لباس ‌ها بسیار زیاد پف‌دار است خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. پس چنانچه شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، خوبتر است به کمک خانم مالک مزون به دنبال مـدل ‌هایی بگردید که به اعضا شما مثل شمع بنشیند. اگر افرادی ‌که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی ‌های پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس‌های حجیم پف‌دار گم خواهید شد. چنانچه ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لبـاس عروس‌های بلند و مافردی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.

با آقایان نروید دنبال لباس ‌عروس‌!

خریدن لبـاس عروس ذوق سلیقه حوصله می‌خواهد. بایستی برای این‌کار زمان بگذارید. مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید. چون اولین آخرین باری است که این کار را انجام خواهید داد. پیشنهاد ما این است که با یک خانم به خرید لباس عروس بروید نه با آقـای داماد. آقایان کلا حال و حوصله خرید ندارند مطمئن باشید وقتی شما لباس عروس سوم را تست می‌کنید، جهت اینکه از این خرید کسل کننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت این لبـاس برترین است ولی اگر سر فرصت و حوصله لبـاس عروس دلخواه‌تان را پیدا کردید، می‌توانید همسر آینده‌تان را سورپرایز بکنید . به همین سادگی.

لباس عروس خودش قشنگ ست

به بالاتنه عروسی که می‌خواهید بخرید خوب دقت بکنید . بالاتنه‌های بسیار زیاد تنگ، ممکن است اعضا شما را بزرگ نشان بدهند این چندان جذاب نیست. سفیدی عروس به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار می‌دهد. ضروری نیست زیاده‌روی بکنید . لبـاس عروس خودش زیبا ست. ضروری نیست خودتان را جهت به یآدم اندنی شدن به زحمت بسياري بیندازید و مـدل ‌های فوق‌العاده را گزینش بکنید .

لباس ی متناسب با اعضا خود‌تان انتخاب بکنید

عروسی که روی جارختی قشنگ ست، لزوما روی اعضا شما زیبا نیست. نکات قوت ضعف اعضا شما برترین راهنما برای انتخاب عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با کمک یک خیاط ماهر، لبـاس ی را بدوزید که جهت اعضا شما ایده‌آل است و شما را خیلی رویایی در آن شب به یآدم اندنی نشان خواهد داد. عروس ایده‌آل شما به احتمال زیاد وجود دارد. با اهمیت زیاد این است که شما بتوانید آن ‌را پیدا بکنید .

چه رنگی را ترجیح می‌دهید؟

از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما لبـاس عروس سفید بوده است ولی بسیار زیاد هم به این قانون نانوشته اعتماد نکنید. اگر سری به مزون‌های دوخت ‌ عروس بزنید، می‌بینید که بدتان نمی‌آید، عروس‌هایی با رنگ کرم ، نباتی و حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این لبـاس عروس‌ها را هم روی پوست‌تان تست بکنید .دقت بکنید چنانچه لباس عروس‌تان را در این رنگ‌ها گزینش می‌کنید، به احتمال زیاد باید تورتان را هم در همین مایه‌ها ی رنگی گزینش بکنید .

فصل عروسی هم با اهمیت زیاد است

اگر شما در فصول زمستان و پاییز قصد دارید جشن همسرداری ‌تان را برگزار بکنید بایستی دور خرید لبـاس عروس‌های دنباله‌دار را خط بکشید چون در این فصول هوا بارانی برفی می‌شود و شما حتمـا رفیق ندارید با یک لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس عروس بدون دنباله برای این فصول مناسب‌ترند ولی اگر بازهم تمایل دارید که این عروس‌های دنباله‌دار را گزینش بکنید ، حداقل لبـاس ‌های دنباله‌داری را برگزینید که می‌توانید پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا بکنید رسیدن به سالن آن ‌را دوباره به لباس عروس‌تان وصل بکنید . اما محل برگزاری جشن همسرداری ‌تان با اهمیت است. در باغ مسلما شما نمی‌توانید چنین لبـاس ‌هایی بپوشید.

شما ستاره سینما نیستید

ممکن است شما در تلویزیون فیلم دیدنی عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید که لبـاس عروسی‌اش چند متر دنباله داشت ولی این تنها یک عروسی تشریفاتی تبلیغاتی بوده است که چند نفر تنها برای حمل دنباله این لبـاس عروس استخدامی شده بودند. شما می‌خواهید در جشن همسرداری ‌تان آسان باشید و بتوانید با آسایش این سو آن سو بروید. پوشیدن چنین ‌هایی تنها دست و پای شما را می‌بندد و مجوز نمی‌دهد در این شب رویایی آسان باشید. لباس عروسی را انتخاب بکنید که در آن اول از تمام حس راحتی بکنید .

مدل ‌های عجیب و غریب نخرید

فقط همین امشب لباس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را که در آن شب رویایی به تن کرده ‌اید، در عکس‌های عروسیتان تماشا ‌کنید ولی دقت بکنید که لبـاس عروسی را برگزینید که بعدا خجالت نکشید آن ‌را به افراد دیگر نشان دهید. برخي از مد ‌های لبـاس عروس سال‌های سال کهنه نمی‌شوند همـواره زیبا می باشند . پس به سراغ گزینش این مـدل ‌ها بروید.

نکاتی که در بالا گفته شد به این مفهوم نیست که به احتمال زیاد می بایست لباس بخرید یا هزینه ی خیلی ی صرف بکنید . خیلی مهم ترین چیز صرف سلیقه است که به شما یاری می نماید تا لبـاس ی زیبا به تن داشته باشید . گاهي وقتها گاهي افراد لبـاس دوستشان را قرض می گیرند و با مختصر تغییراتی که در مسافرت سر و دسته گل شان می دهند ، همموزیک ی زیبا یی در ظاهرشان ایجاد می کنند.اصرار ما بر سادگی سلیقه است.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک