چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • :
  • :

عالیجناب آماده توزیع در سینما خانگی

عالیجناب آماده توزیع در سینما خانگی

3126426_697

سریال عالیجناب جدید ترین و زیبا ترین سریال حال حاضر سینمای ایران می باشد که در حال پخش می باشد که شما میتوانید در ادامه سایت منبع سریال به دانلود سریال عالیجناب بپردازید.

تهیه‌کننده مینی سریال «عالیجناب» گفت: قسمت اول و دوم سریال آماده توزیع است و قسمت‌های سوم و چهارم نیز طی ۱۰ روز آینده آماده خواهد شد.

مسعود ردایی درباره آخرین وضعیت توزیع سریال «عالیجناب» در شبکه خانگی گفت: قسمت اول و دوم سریال آماده توزیع است و قسمت های سوم و چهارم نیز طی ۱۰ روز آینده آماده خواهد شد و دو قسمت پایانی سریال نیز به سرعت آماده نمایش می شود.

وی درباره تاخیر در زمان توزیع سریال اظهار داشت: ما تنها یک بار زمان توزیع سریال را مشخص کردیم و آن هم اسفندماه بود که به دلیل طولانی شدن کارهای فنی سریال نتوانستیم در اسفندماه سریال را وارد شبکه خانگی کنیم، از این رو زمان توزیع را بر عهده موسسه هنر اول گذاشتیم.

تهیه کننده فیلم «سه بیگانه» افزود: «عالیجناب» با وجود اینکه قصه دو رقیب در فضای انتخاباتی را روایت می کند به هیچ عنوان فیلم سیاسی نیست.

ردایی درباره زمان اکران «مالاریا» خاطر نشان کرد: هنوز زمان دقیقی را برای اکران این فیلم در نظر نگرفته ایم و با پخش کننده ای نیز به توافق نهایی نرسیدیم؛ البته فیلم در مراحل پایانی کارهای فنی قرار دارد و به زودی نسخه نهایی آن آماده خواهد شد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک