پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
  • :
  • :

سفر به مشهد در نوروز ۹۶

سفر به مشهد در نوروز ۹۶

 

سفر به مشهد نوروز 96

تعطیلات نوروز بهترین زمان برای برنامه ریزی یک سفر نسبت بلند مدت است.  اکثر مردم خصوصا کارمندان فقط در این تعطیلات می توانند برای سفر کردن برنامه ریزی کنند.

مشهد یکی از شهرهای پر طرفدار از نظر میزان گردشگری است. در واقع وقتی حرف از سفر رفتن پیش می آید اولین گزینه ای که به ذهن مردم اکثر مردم ایران می رسد، مشهد است.

سفر به مشهد در نوروز ۹۶ نیز حتمن گزینه پیش روی بسیاری از مردم ایران و مسلمانان کشورهای دیگر است. شهر مشهد پیشینه تاریخی بسیار غنی دارد و علاوه بر وجود حرم مطهر امام رضا (ع) بناهای تاریخی و بازار های بزرگ و متنوع این شهر نیز گردشگران را به خود جذب می کند.

شهر مشهد یکی از شهرهای مهم در زمان حکومت عباسیان محسوب می شود. آرامگاه هارون الرشید، خلیفه عباسی نیز در مشهد قرار دارد. در زمان افشاریان نیز مشهد پایتخت ایران بوده و در دیگر دوره ها هم همیشه از نظر سیاسی شهری فعال محسوب می شده است. مثلا در زمان حکومت پهلوی اتفاقات گوهر شاد بسیار شهرت دارد و قصه قیام مسلم و خیلی قبل تر پناه آوردن یزد گرد سوم به این شهر به خاطر حمله اعراب گواه این ماجرا است.

استفاده از تور مشهد در سفرها  امروز به امری عادی تبدیل شده است. دیگر کمتر کسی بدون استفاده از تور مشهد به این شهر سفر می کند چرا که این هتل ها در انواع قیمت ها و برای همه اقشار جامعه سفر برنامه ریزی می کنند و همین امر محبوبیت آنها را افزایش داده است.

شما می توانید با استفاده این تور ها محل اقامتی مطمئن و با استاندارد و امکانات بالا برای سفر خود تهیه کنید و در برنامه سفرخود انواع بازدید های تاریخی، تفریحی، مذهبی و بازدید از بازارها و پاساژهای معروف مشهد را داشته باشید.

حتی می توانید با استفاده از این تورها از مکان های دیدنی بیرون از شهر نیز دیدن کنید. حتمن دوست دارید شهر توس که پیکر فردوسی را در خود آرام دادهاز نزدیک ببنید  یا از روستای دیدنی گلستان که منطقه ای کوهستانی  و زیبا است و باغ های میوه و دره های سر سبز را در خود جای داده است بازدید کنید.  حتی شاید دوست داشته باشید سری به منطقه فیریزی در دامنه کوه بینالود بزنید که با قدمت چند هزار ساله اش مانند نگینی در این منطقه می درخشد یا از روستای ابرده پایین که دره ای است که اطرافش را ارتفاعات بسیار بلند در برگرفته است، دیدن کنید. همه این ها با استفاده از تورهای مشهد امکان پذیر خواهد بود.

این تورها در مناسبت های ویژه  و تعطیلات از تخفیفات قابل توجهی برای مهمانان خود استفاده می کنید که برای اطلاع از این تخفیف ها باید به سایت آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از تور لحظه آخری مشهد با قیمتی باور نکردنی و بسیار مناسب به تعطیلات نوروز بروید.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک