سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

تورنتو مظهر قدرت و شکوه کشور کانادا به حساب می آید. قرار گرفتن مراکز تجاری بزرگ و برج های عظیم باعث شده که سالانه عده زیادی از علاقه مندان سفر راهی این شهر مهم استان انتاریو شوند. اگر شما هم به مهاجرت کانادا علاقه مند هستید و می‌خواهید که با جاذبه های گردشگری شهر تورنتو بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که با این مقاله همراه ما شوید.

برج های عظیم تجاری

اقتصاد فعال و پویای تورنتو باعث شده که برج های بزرگ تجاری و اقتصادی این شهر به مهم ترین نماد گردشگری تورنتو  تبدیل شود. برج های مهمی همچون سی ان CN که مظهر شکوه و عظمت اقتصادی تورنتو است. از بالای این برج شما به نمای دریاچه انتاریو اشراف دارید و می توانید در رستوران لوکس واقع در بالای برج یک وعده غذایی خوشمزه کانادایی را نوش جان نمایید. برج سی ان در تونتو مهم ترین برج این شهر به شمار می آید که در فضای فوقانی آن جاذبه های گردشگری زیادی دیده شده است.

جاذبه گردشگری ‏Edge Walk

Edge Walk یا راه رفتن بر روی لبه های فوقانی برج یک تفریح مهیج و خاطره انگیز است. در  برج CN تجهیزات ایمنی به‌گونه‌ای تعبیه شده اند که شما به کمک سیم هایی محکم می توانید در کناره های طبقه های فوقانی برج بر روی لبه های برج حرکت کنید.ارتفاع و بلندی برج در حدود ۴۴۷ متر تخمین زده می شود.

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

موزه ها و گالری های هنری تورنتو

یکی از مهم ترین جاذبه های هنری شهر تورنتو، گالری ها و موزه های بی نظیر و هنرمندانه این شهر است. به همین دلیل عده زیادی از هنرمندان به قصد مهاجرت به کانادا و یا ادامه تحصیل در کانادا شهر تورنتو را ایده آل زندگی می بینند شهری که برای هنر و هنرمندان ارزش قائل می شود.

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

معرفی موزه رویال انتاریو و گالری هنری تورنتو

موزه رویال انتاریو شهر تورنتو با معماری خاص و بی نظیرش یکی از مهم ترین موزه های ملی کشور کانادا است و این موزه را با نام اختصاری ROM نیز می شناسند. به جز موزه، تورنتو شهر هنر و هنرمندان است. بسیاری از آثار نقاشی هنرمندان بزرگ کانادایی و مجسمه سایزان مطرح این کشور در گالری هنری تورنتو گردآوری شده است. شما با کمی پیاده روی می توانید از این دو مرکز بزرگ هنری دیدن نمایید. لازم به ذکر است که سالانه بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران کشور های مختلف از طریق استریم خود اشتغالی به کانادا مهاجرت می نمایند.

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

باغ های گیاهشناسی تورنتو

بسیاری تورنتو را به شهر صنعت و تجارت می شناسند، در صورتی که تورنتو کلکسیونی از باغ های گیاه شناسی بزرگ و زیبا است. به طور مثال پارک با شکوه ، های پارک در شهر تورنتو در مساحتی بالغ بر ۱۶۵ هکتار تأسیس شده است، پارکی که بازدید از آن برای عموم رایگان است. در کنار های پارک، باغ  ادواردز و جزایر تورنتو نیز بسیار دیدنی هستند. مناظری که دیدن آن ها ارزش سفر طولانی کانادا را ایجاب می کند.

به طور کلی جاذبه های گردشگری تورنتو در مدرنیته و طبیعت شگفت انگیز این شهر خلاصه می شود.بنابراین اگر قصد تحصیل در کانادا و یا مهاجرت به کانادا را دارید، گزینه زندگی در تورنتو می تواند گزینه ایده آلی محسوب برای هر مهاجری محسوب شود، علی الخصوص که تورنتو شهری توریستی است.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک